Skocz do zawartości

Polityka i tematy z nią związane


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

[ref]booohal[/ref], nic nie jest na wyrost. Kolejny raz Ci napiszę, że jeżeli weźmiemy pod uwagę tempo wzrostu od rozpoczęcia wypłat 500+ i program ten dalej się utrzyma to takie tempo pozostanie. Jest to aktualnie zastraszające tempo. Pocieszeniem może być fakt, że wypłaty były teraz z wyrównaniem za poprzednie miesiące więc teraz zadłużenie powinno rosnąć w niższym tempie tj. niepokojącym. Natomiast trzeba mieć cały czas na uwadze bilionowy plan Morawieckiego na który pieniądze trzeba znaleźć. Jeżeli nie znajdą złotego pociągu to cienko to widze.

660293 Odpaliłem weekendowy chill i życzę wszystkim tego samego :)

:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślałem, że ten wątek będzie na jakimś cywilizowanym poziomie, a jak czytam większość wypowiedzi to nie dziwię się, że w tym kraju jest taki burdel.

 

Banda AWS/UW (czyli Pis i PO) od początku istnienia "wolnej" Polski trzyma w ryzach cały ten kraj a motłoch patrzy w te szklane okienka WSI24, republika czy inna propaganda i sie wzajemnie konfliktuje odciągając uwagę od spraw kluczowych. Nie widzicie, że to jedna i ta sama banda złodziei? W Polsce motłoch nie myśli, tylko ogląda to co każe mu myślec TV, TV mówi co robić, jak myśleć, jakie mieć poglądy, co jest na czasie a co jest obciachem, za naszego życia nic na lepsze się nie zmieni. Potrzebny jest głęboki reset, format, jednak patrząc z perspektywy historii aż się włos na głowie jeży co może sie w najbliższych dziesięcioleciach wydarzyć.

Tego typu retoryka dowodzi zwykle, że piszący nie jest wcale nadzwyczajnie uświadomiony politycznie, ale wprost przeciwnie. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PiS obiecywał w kampanii obniżenie podatku VAT. A jak PiS mówi, że obiecuje to znaczy, że...

...tylko obiecuje (zresztą nie są jakimś wyjątkiem). Dziś już przyznali, że tylko obiecywali i obniżenia podatku nie będzie bo byłoby to za duże obciążenie budżetu. :D:D:D

Ciekawe co będą mówić o budżecie przy próbie realizacji pomysłu obniżenia wieku emerytalnego...? :kox:

Nadszedł czas na zapłacenie słonego rachunku za przedwyborcze dyrdymały - nawet przy pozostawieniu obecnych stawek VAT, planowana dziura budżetowa będzie rekordowa. Ale co tam - jak się bawić, to się bawić. :song:

Mam wrażenie, że do końca kadencji głównym zadaniem PiSu będzie "jak wyciągnąć jak największe pieniądze z kieszeni podatnika"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widzisz - za dużo już się chciałeś nachapać od stycznia i PiS Ci to godnie i niezłomnie ukrócił. :D

Jeszcze taki bonusik - "złoty medalista" Misiewicz jest już witany przez żołnierzy jako Minister:

 

 

Z jednej strony ogarnia człowieka śmiech, z drugiej strony przykro patrzeć i pojawia się pytanie dlaczego ci młodzi żołnierze, którzy mają być nadzieją tego kraju, mają go bronić w razie "w", mają być odważni a okazują się panicznie strachliwi bo tak bardzo się szmacą przed jakimś aptekarzem... :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

[ref]Manolito77[/ref], nie ma co się gorączkować. Kto mądry ten wie ile warte są medale wręczane przez "takich" ludzi, "takim" ludziom. A kto głupi ten się cieszy ;)

 

Mnie cieszy że dzięki wspaniałemu programowi gospodarczemu naszej nowej władzy, Polska tak szybko wychodzi z ruiny :good:

 

14067832_1234840276536905_7465443564877328545_o_zpsbnmipxmc.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi Eryczek tego nie musisz tłumaczyć. Przeraża tylko liczba ludzi, którzy uważają to za godne i właściwe...

Co do zdjęcia - można mieć M4 za 500+? Można! :D Swoją drogą - fajny pomysł na naklejkę. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref]kamilgt[/ref], zapowiadali pomoc małym firmom i Ci pomogli. Nie chcieli żebyś sie narażał na koszty i może jeszcze informatyka wołał do korekty stawki VAT. Ale że jesteś w gorącej wodzie kąpany to masz.

 

Coś czytałem, że PIS chce zajumać reszte kasy z OFE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Znów muszę poprosić o pomoc, tym razem z dziedziny państwowości. Czy jest tu jakiś specjalista w tematach administracji państwowej?

Interesuje mnie zakres obowiązków Ministerstwa Obrony Narodowej i Ministerstwa Spraw Wewnętrznych. Poczytałem trochę o tym ale nigdzie nie znalazłem informacji o wożeniu "wiernych" oraz o transportowaniu symboli religijnych :o

http://noizz.pl/spoleczenstwo/zolnierze ... wo/fhe5rse

http://wiadomosci.onet.pl/kujawsko-pomo ... yja/yenqe5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Przewodnia Rola Naszej Partii jest fundamentalną zasada naszego ustroju niepodległości, bezpieczeństwa i pokojowego ustroju naszej ojczyzny" :D

Obserwator sceny politycznej w części dotyczącej zakresu obowiązków Ministerstwa Obrony Narodowej i Ministerstwa Spraw Wewnętrznych mógłby uznać, że to po prostu jest duch dobrej zmiany. Po wnikliwej analizie szczególnie jeżeli chodzi o wiceministra spraw wewnętrznych Jarosława Zielińskiego należy jednak postawić inną diagnozę - ja tu widzę "Bizancjum".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mistrzostwem świata jest to,że kompania honorowa WP 25-letniemu pomocnikowi aptekarza podczas rocznicy bitwy pod Sarnowem czy jakoś tak, wołała kilka dni temu "czołem panie ministrze", tego mój mózg nie ogarnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Teraz chyba zaczynam rozumieć pomysł Pani Marty Kaczyńskiej, przywrócenia obowiązkowej służby wojskowej. Pan Minister Obrony Narodowej, obniży niebawem morale naszej zawodowej armii do kompletnego zera więc nie będzie komu osłaniać odwrotu "demokratycznie wybranych władz" kiedy nas najadą zielone ludziki ze wschodu. 100 tyś "poborowych" powinno dać radę utrzymać się kilka dni. Ciekawe tylko gdzie "rząd na emigracji" planuje urzędować :o

Obrazili już chyba wszystkich w Europie, Amerykanami gębę sobie wycierają... Wiem! Na Węgry wyjadą :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale nie wiem czy słyszałeś ostatni pomysł wielkiego mistrza MON, będziemy mieli eskadry lotnicze złożone z szybowców, ależ będę spieprzać myśliwcami jak zobaczą taką eskadrę puchaczy (wypowiedź min. z rocznicy aeroklubu podhalańskiego) :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie małej wiary, poczytajcie sobie felietonistów wyklętych:

"Michnik przeminie (jak Kuroń, Geremek, Bartoszewski czy Mazowiecki), Kaczyński przetrwa, bo jego poświęcenie i autentyczność już płyną w polskim krwiobiegu"

I tenże Kaczyński we krwi (co najmniej 0,5 Kacze w wydychanym powietrzu) pozwoli na kolejne cudy nad Wisłą, gdyby zaszła taka potrzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
ale nie wiem czy słyszałeś ostatni pomysł wielkiego mistrza MON, będziemy mieli eskadry lotnicze złożone z szybowców

Na tym etapie Twojej wypowiedzi uznałem że robisz sobie jaja i już nawet miałem ciętą ripostę ale...

 

(wypowiedź min. z rocznicy aeroklubu podhalańskiego)

http://www.rp.pl/Sluzby-mundurowe/16082 ... alnej.html

o cholera...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale nie wiem czy słyszałeś ostatni pomysł wielkiego mistrza MON, będziemy mieli eskadry lotnicze złożone z szybowce /... /

 

Też zaplulem telewizor jak usłyszałem, że Mistrz Zakonu MON wymyślił eskadre bojowych szybowcow.

 

A jakieś źródło o tych eskadrach? Bo z Rzepy nic takiego nie wyczytałem, ale może wzrok instynktownie ominął... Jeśli chodzi o wsparcie przez aerokluby, to rozumiem, że może tu chodzić np. o rozpoznanie. Np. dronami, bo lekkie maszyny pilotowane ludzką ręką raczej się nie sprawdzą (ostatni raz w regularnej wojnie chyba w Wietnamie).

Tylko dlaczego do aeroklubów ten apel, a nie np. kółek modelarskich? :dontknow:

:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Prezydent Duda porównał Ukrainę do młodej dziewczyny, która snuje plany na przyszłość, szukając partnera, z którym mogłaby związać się na życie. - Chcę jednak powiedzieć jako człowiek, polityk i mężczyzna: dawno już minęły czasy, kiedy kobietę można było wziąć siłą, a inni patrzyli na to spokojnie - mówił." To jest nawet lepsze od szoguna :D A swoją drogą co on ma z tym braniem na siłę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.