Skocz do zawartości

Euro 2016 France


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Najbardziej martwiłem się o Pazdana ale chłopak mnie pozytywnie zaskoczył byl praktycznie wszedzie i wszedzie wchodzil pewnie. Teraz tylko czekać by Niemcy ograli Irlandię północną i wychodzimy z grupy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
647889 Teraz tylko czekać by Niemcy ograli Irlandię północną i wychodzimy z grupy :)

 

Lepiej wygrać z Ukrainą i grać potem ze Szwajcarią jak wyjść z 2 miejsca i liczyć na lekki mecz z Francją :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że w naszej grupie zwycięzca zagra z 3 drużyną z grupy C/D/E, 2 zagra z 2 z grupy A. Dopiero 3 drużyna z grupy C (jeśli oczywiście będzie w gronie 4 najlepszych drużyn z trzecich miejsc) gra ze zwyciezcą grupy A czyli Francją. Jeśli nie przegramy z Ukrainą to raczej będziemy na 2 miejscu w grupie.

 

Osobiście wolałbym naszych na drugim miejscu niż na pierwszym lub trzecim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

647889 Teraz tylko czekać by Niemcy ograli Irlandię północną i wychodzimy z grupy :)

 

Lepiej wygrać z Ukrainą i grać potem ze Szwajcarią jak wyjść z 2 miejsca i liczyć na lekki mecz z Francją :D

 

Właśnie w tych mistrzostwach jest to rozpisane jakoś inaczej i jak zajmiemy 2 miejsce w grupie a Szwajcarzy 2 w gr. A to w 1/8 wpadamy na siebie.

 

Dostałem mailem od Ojca taki terminarz - fajna sprawa - wszystko od razu widać jak na dłoni.

 

http://www64.zippyshare.com/v/hMkCzdy9/file.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma co czekać na Niemców, trzeba wygrać z Ukrainą i nie trzeba patrzeć na inne wyniki

 

chłopaki się spisali, szkoda tej sytuacji Milika szczególnie z początku drugiej połowy

Podpisuje się dwoma rękoma. Szkoda to mi Kapustki, bo mógł go trener wstawić za marnego Milika, na tej pozycji z Lewym byłoby ciekawie. Błaszczykowski dobrze sobie radził, a odebranie piłki Reus'owi - majstersztyk. Mr Pazdan - wszystko wyczyścił :D

 

Naprawdę bardzo dobry mecz jak na wynik 0-0. Ja w nich wierzę, że przejdą dalej i to dwie rundy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zauważyłem wątku o E2016

 

Cyfrowy Polsat zdecydował się usunąć z list kanałów w swoich dekoderach niemieckie Das Erste i ZDF. Czyli kanały transmitujące BEZ DODATKOWYCH opłat mecze Euro 2016.

Aby przywrócić kanały należy:

1. Wejść do Menu.

2. Wybrać opcję Ustawienia.

3. Jeśli dekoder poprosi o PIN - wprowadzić jego wartość (fabrycznie: 0000).

4. Wybrać opcję Instalacja.

5. Wybrać opcję Ręczne wyszukiwanie kanałów.

6. Wypełnić pola:

- dla Das Erste częstotliwość: 11541, prędkość transmisji 22000, polaryzacja: pionowa

- dla ZDF częstotliwość: 11054, prędkość transmisji: 27500, polaryzacja: pozioma

Innych opcji nie zmienia się (FEC: auto, przeszukiwanie sieci: nie, kanały: wszystkie, można ew. zmienić na niekodowane, ale nie jest to niezbędne)

7. Wybrać OK na pilocie.

Kanały pojawią się na liście powyżej pozycji 1000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos wie gdzie da sie obejrzec transmisje online meczu polska- ukraina na smartfonie? Bede akurat w pracy a chetnie bym sobie popatrzyl jednym okiem co sie dzieje na boisku.

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos wie gdzie da sie obejrzec transmisje online meczu polska- ukraina na smartfonie? Bede akurat w pracy a chetnie bym sobie popatrzyl jednym okiem co sie dzieje na boisku.

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

 

Apka tvp stream najlepiej uruchomic video przez wbudowany odtwarzacz telefonu a nie tvp.

https://play.google.com/store/apps/deta ... .tvpstream

 

Wytaptane z ElDżi GieCzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos wie gdzie da sie obejrzec transmisje online meczu polska- ukraina na smartfonie? Bede akurat w pracy a chetnie bym sobie popatrzyl jednym okiem co sie dzieje na boisku.

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

 

www.pierwsza.tv lub tak jak wspominali koledzy powyżej apka TVP Stream.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, myślałem, że przewaga będzie po jednej ze stron, a tu było całkiem wyrównane spotkanie ;) Dobrze obejrzeć parę ładnych goli. Dzisiaj bramkarz Portugalii miał dużo pecha :P

 

Natomiast wczoraj widziałem coś ciekawego. Chorwaci po chaotycznym początku przejęli spotkanie a z Hiszpanów jakby zeszło powietrze.

 

Czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.