Skocz do zawartości

Chcesz przetestować Dobry Towar? Zapraszamy!


Good Stuff

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Tester już do mnie dotarł, dzięki :)

 

Snapchat_584463552706066093.jpg

 

Niestety plany trochę pokrzyżowała mi myjka, która wylądowała w serwisie - ale chyba zdecyduję się na test na samej masce, do czego wystarczy mi nawet sam wąż ogrodowy. Chociaż mam jeszcze do kupienia nowy pad do nakładania :lol:

 

Jak obiecałem, porównam cleaner do DJ LPL. Sprawdzę maskowanie rys i łatwość aplikacji, na koniec wleci Megs #16 i zobaczymy, ile na nim poleży.

 

Jeśli chodzi o pierwsze wrażenie przed użyciem - cleaner chyba bezzapachowy (w przeciwieństwie do przyjemnego DJ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie rownież paczuszka dotarła. Wielkiej dzięki !!

 

Test niestety trochę obsunie sie w czasie. Byłem przekonany ze paczka dojdzie przed długim weekendem i wtedy zaplanowałem sobie położenie wosku , paczki nie dostałem wiec wpadł Dodo Lp i angelwax DarkAngel. Na następne woskowaniu pójdzie Wasz cleaner i porównam rownież do Dodo. Nie wiem jeszcze tylko jaki wosk czy colli 476 czy fusso 12 months

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref]michulek[/ref], Ok to w miedzy czasie sprawdz Mambe i daj znać :)

Kiedy mniej więcej przewidujesz następne woskowanie?

 

Pewnie z miesiąc Max 1,5 dam poleżeć angelwaxowi a potem wpadnie jeden z tych dwóch wosków , tylko nie wiem ktory jeszcze

 

Mambe przetestuje w ciagu tygodnia i wrzucę porównanie z megsem :)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.