Skocz do zawartości

Chcesz przetestować Dobry Towar? Zapraszamy!


Good Stuff

Rekomendowane odpowiedzi

  • Dystrybutor

Witajcie!

Już niedługo premiera naszego nowego produktu Gecko's Slickness Clay Lube, mamy 3x 250 próbki do przetestowania, ktoś chętny?

Czy ktoś planuje glinkowanie w najbliższym czasie? Zależy nam na tym żeby test pojawi się w miarę szybko. Dlatego poprosimy o zgłoszenia osoby które mają czas i możliwości przeprowadzić taki test :ad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
Zainteresowany, lecz możliwości czasowe dopiero w kwietniu oraz w lepszych warunkach pogodowych :)

 

Ok pasuje :) Poproszę dane do wysyłki na PW

 

Jestem zainteresowany testem. prześlę wiadomość pw :good:

 

Poproszę o PW z danymi :good:

 

Jestem zinteresowany

 

Z miłą chęcią Tadku znowu Ci coś wyślemy poproszę o dane na PW

 

Autko bede robil za 2 tygodnie. Jak wam pasuje to z checia spróbuję ;)

 

Poproszę o dane na PW

 

Miało być 3 testerów będzie Was czterech :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • Dystrybutor

Trochę u nas ostatnio cicho ale bardzo intensywnie pracujemy! Mamy dla Was do sprawdzenia produkt który lada moment wejdzie na rynek. Wolf's Protection Quick Wax ktoś chętny do sprawdzenia produktu? Szukamy osób które rzeczywiście przeprowadzą test ;) Dajcie znać jeżeli ktoś byłby zainteresowany!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie przetestuję... do wyboru lakier metalic fiata, czarna perła na clio, żółty akryl na Ibizie albo szary metallic na BMW ... sami wybierzcie pacjenta, ewentualnie mogę przeprowadzić test na jednym elemencie z każdego auta.

 

Wymogi testowe mile widziane na PW ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chętnie przetestuję. Mogę porównać z tegoroczną nowością od rodzimego producenta, tj. quick wax od adbl. Mogę również porównać łatwość aplikacji w stosunku do waszego qd cheetah's speed, który również posiadam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również byłbym chętny ale czarnej perły VW już jest zgłoszone kilka wcześniej także oddaje kolegom pole do popisu tym razem.. ;-)

 

Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jak bedzie mozliwosc to rowniez jestem chetny na przetestowanie i zrobienie malej relacji zdjeciowej z efektów ....pacjenci to renault laguna 2 w granatowy kolor i srebrne clio 2fl .....troche tych quick wax sie przetestowalo i bede ciekaw waszej propozycji....pozdrawiam i zgory dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również mogę się pobawić. Mogę porównać z QD Softa, BSD, Good Stuff i może coś jeszcze znajdę. Srebrne Clio i ciemnoturkusowa Laguna :D

 

Porównywanie Quick Waxa do Quick Detailera to troche przesada :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.