Skocz do zawartości

ADBL Glass Cleaner - Pytania i Odpowiedzi


Chemik ADBL

Rekomendowane odpowiedzi

  • Dystrybutor

ADBL Glass Cleaner

Docelowo nasz plyn do szyb miał być szybki i silny w działaniu, miał pachnieć i nie zostawiać smug. Myślę, że założenia udało się w pełni zrealizować. Typowego alkoholu w składzie jest tak mało, że produkt nie jest sklasyfikowany jako łatwopalny. Mimo to bardzo szybko i bezsmugowo odparowuje i bardzo dobrze odtłuszcza, a wszystko to dlatego, że alkohol zastąpiły nietoksyczne surowce o czystości kosmetycznej, które w 100% spełniają swoje zadanie.

Ceny:

0,5L ---- 24,99zł brutto

1L ---- 32,99zł brutto

5L ---- 69,99zł brutto

mjDj6uAl.jpg?1

Opis z etykiety:

ADBL Glass Cleaner to gotowy do użycia płyn do mycia powierzchni szklanych w Twoim aucie. Glass Cleaner jest płynem innym od wszystkich jakie do tej pory używałeś. Zawiera śladowe ilości alkoholu, który został zastąpiony nietoksycznymi rozpuszczalnikami o czystości kosmetycznej. Doskonale odtłuszcza szyby pozostawiając je bez smug. Jest bardzo wydajny i łatwy w użyciu, a zapach soczystej pigwy uprzyjemnia pracę. Nie zawiera fosforanów i amoniaku.

Sposób użycia:

1.Rozpyl na czyszczonej powierzchni

2.Wypracuj środek mikrofibrą o krótkim włóknie

3.Poleruj szybę czystą i suchą mikrofibrą.

4. W razie potrzeby czynność powtórz.

 

Dodatkowe wskazówki:

-oryginalny spryskiwacz ma możliwość regulowania stopnia rozpylenia od mgiełki po strumień.

-do bieżącego mycia płyn można rozcieńczyć do 1:2

Używaj zawsze na chłodnej powierzchni, w zacienionym miejscu.

Przechowywać w chłodnym miejscu. Chronić przed światłem słonecznym. Nie przemrażać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 1 rok później...

Wersja Pro jest już u mnie , tak na szybko : nowa butelka , nowy ( chyba atomizer ) który na razie nic nie przecieka i nie zasysa butelki . Fakt inaczej nakładamy preparaty do szyb inaczej np.dresing do kokpitu . Ja leję obficie i pewnie ten odpowietrznik co niby jest w nowym atomizerze działa .

Preparat pachnie bardziej alkoholowo i nie jest tak przyjemny jak DM Glass Magic czy Carchem , ładniej wg. mnie pachnie też wersja zwykła .

Preparat szybko odparowuje i mi to odpowiada . Obleciałem szyby po 300 km trasie i po opłukaniu na bezdotyku ( po wyschnięciu pełno zaschniętych kropli )  , szyby  ładnie się błyszczą , ale nie wpadam w zachwyt bo w zwykłej wersji po jakimś czasie wychodziły mazy , więc spokojnie czekam na efekt . Używałem do czyszczenie ręczników waflowych od Mariusza z SCS .

  • Lubię to 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

@Chemik ADBL, @ADBL, mam prośbę/pytanie dotyczącą ADBL Hybrid Glass - czy jest możliwa zmiana nuty "zapachowej" płynu?
Kończę 1L butelkę i jak na początku płyn pachniał mi truskawką/poziomką, tak teraz mam wrażenie, że te "owoce lekko zgniłe" już są ...
Lepiej już, żeby w ogóle nie miał zapachu, albo mniej wyczuwalny był. Nawet zapach chemii chyba byłby lepszy, tak, jak w Soft99 Glaco De Cleaner (również używam).

Sam płyn mi odpowiada i będę go używał, ale ten "zapach" ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ADBL, akurat w zapachy to "umicie".
Piana Yeti występuje w kilku wersjach różniących się zapachem.
W przypadku Hybrid Glass wystarczyłaby wersja neutralna zapachowo (może nawet walić "chemią") lub o mniejszej intensywności aktualnego zapachu.

Jeżeli planujecie jakieś zmiany w formulacji, to rozważcie proszę to o czym piszę.
Może akurat "ryba weźmie"
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • Moderator

@Marcin z tego co pamietam to glass pro nie służy do mycia szyb a usuwania osadów z niej jak kamień czy inne uporczywe zabrudzenia które nie usunie zwykły płyn, a glass cleaner2 to zwykły płyn do szyb 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.