Skocz do zawartości

Soft99 King of Gloss


Piotrek

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo śmieszne ;)

 

Po 1,5 miesiąca od nałożenia KoG woda na masce i w dolnych partiach drzwi zaczęła taflować (po myciu rękawicą). Nie wiem czy to dobry wynik. POłożyłem dziś na to co zostało WetCoata i mam pewnie październik z bani :D

 

PS Oczywiście na dachu miał się fantastycznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 173
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 miesiąc temu...

Chciałem pod choinkę zamówić KOG, a tu ...

 

Pozwoliłem sobie przekopiować z innego tematu, może się ktoś odnieść, kto korzysta z KOG do tego posta ???

 

Miał ktoś do czynienia zarazem z KOG jak i Water Block i może zrobić zestawienie obu produktów?

 

Cześć,

 

KOGa odsprzedałem po dwóch woskowaniach - brak głębi na czarnym lakierze (głównie na tym mi zależało), hydro, trwałość bez szału

 

WATER BLOCKa nie odsprzedam :) oprócz tego, że bardzo dobrze zabezpiecza, bardzo dobrze wygląda.

 

Starcie - KOG vs WB, wg mnie zdecydowanie wygrywa WB.

 

Wosk nałożony końcem września, jedno mycie - piana aktywna AW i szampon SOFT99 EXTRA GOLD, zdjęcia robione po 1,5 miesiąca - około 2,5k km.

F1tYvvZ.jpggvCaEpn.jpg

 

wg mnie jest git ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie też chciałem na lato KOGa i po tym poście trochę się zastanawiam nad kupnem. Ogólnie to mam czarny lakier, na wiosna/lato chce kupić DJ Purple Haze i własnie coś z Softa. Fajnie jakby ktoś kto używa KOGa odniósł się do posta wyżej. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na lato mam taki tandem Cherry Glaze, a na to Nattys Red, byłem zdecydowany jako alternatywę kupić KOGa, a teraz to nie wiem. Czytając wcześniejsze strony pisano, że KOG dużo fajniej podkręca wygląd niż naturalny Red. Nie wiem czy jest sens kupować syntetyk na lato bo w arsenale mam też Colli 476...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przytkany

 

Co masz na myśli?

 

Dodane po 8 minutach 43 sekundach:

ARTurde, :song: będzie trzeba przemyśleć.

 

wg mnie warto! :)

 

Dodane po 31 minutach 10 sekundach:

Podobno KOG nie będzie już produkowany, ponieważ jest następca The Kiwami, więc warto jeszcze puchę zakupić. Nie wiem czy to plotki czy nie. :?

 

W jednym ze sklepów z kosmetykami samochodowymi słyszałem to samo, nie wiem ile w tym prawdy bo sprzedawca jednocześnie twierdził, że pomimo zakończenia produkcji, KOG nadal w Polsce będzie dostępny - bardzo popularny, mocno rozreklamowany, świetna sprzedaż..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na KOG'a nie narzekam ani troche, bajeczna aplikacja (poza ciemniejszymi plamkami), łatwe docieranie, krople bajka a wytrzymałość ok. 3 miesiecy jak dla mnie wystarczająca :) Cena super, wydajność też a efekt zwłaszcza na akrylach świetny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Nie wiem kto tam pisał o braku głębi na czarnym ale chyba nie miał tego KoGa co ja...na czarnym metallicu rewelacja pod każdym względem :good:

 

Mocny połysk i sztuczny plastikowy efekt to nie głębia.. - najwidoczniej nie potrafisz tego odróżnić.

Pełna zgoda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Nikt Ci położyć jasnego KoGa na ciemne auto nie zabroni :)

Podejrzewam, że efekt przyciemnienia lakieru po prostu nie będzie tak widoczny, połysk będzie raczej na tym samym poziomie. Woski Softa wg. producenta w "jasnej" odmianie mają właściwości jakoby oczyszczające/rozjaśniające lakier. Nałóż i wstaw zdjęcia, może będzie ciekawy rezultat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.