Skocz do zawartości

Soft99 King of Gloss


Piotrek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 173
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie umyłem auto ale było mokre więc pojechałem "wysuszyć" ale niestety jak dojechałem pod dom to się rozpadało więc zdjęć auta nie ma na razie ale są zdjęcia kropelek uchwycone na myjni :song::good:

Uśmiech na twarzy z racji super hydrofobowości tego wosku..jak i samych kropelek :mrgreen:

AOcpNJQ.jpg

rid52d1.jpg

m4WOh9s.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest wersja tego wosku dedykowana jasnym lakierom, może ktoś smalcował i wrzuci foto?

 

Miałem jeden i drugi. Zarówno ten do jasnych stosowałem na ciemnych lakierach i odwrotnie. Nie zauważyłem różnicy.

 

Natomiast jeśli chodzi o cleanery to na ciemny lakier kładłem pod KoG: Lusso, Prima Amigo, Achillesa.

Wydaje mi się, że najlepszy szał był przy Achillesie choć wiadomo, ze z nim trzeba się namęczyć. Spróbuję zrobić test na masce z użyciem wszystkich tych cleanerów i wrzucić fotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie po tygodniu deszczu , 400 km ,3 bezdotykachi staniem pod chmurką kropelki dalej jak nowe jak i połysk.Chciałem dla próby psiknąc mainz hype ale co mam zamiar to zrobić to robi sie ciemno i zaczyna padać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Chyba płukane wodą na bezdotyku

 

Ja kładłem na srp jak pisałem i nie odtłuszczałem niczego,najwyżej krócej poleży

 

mario704, masz rację - po to kładłem wosk, żeby przez następne 7 miesięcy płukać auto samą wodą :D:roll::D Zamiast gdybać połóż wosk na czysty lakier to nagle wyjdzie, że Twój proszek z myjni go nie zjada ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spinball_69, wyobraź sobie że nie tylko ja stwierdziłem że proszek z auto spa zeżarł wosk. Pewien kolega z forum mi na pw napisał ze na tej myjni nawet Zymola Glasura mu mocno naruszyło wiec nie trafiłeś .Srp skróci żywotność ale nie do półtora tygodnia bo nie pierwszy wosk na niego kładę i wiem jak woski się na nim zachowują.

jbiz, niby tak napisali że ten Kiwami extreme gloss wax jest następcą ale ...nikt na razie nie ma i nie testował a "papier wszystko przyjmie" jak to mówią więc pisać sobie mogą :D;)

Jakbym wierzył w opisy softa to musiałbym mieć co najmniej:

SOFT99 New Scratch Clear Wax-Mirror Finish-D&B

SOFT99 KIWAMI EXTREME GLOSS WAX Black

SOFT99 Mirror Shine Wax Dark

I wiele innych z tej marki bo w opisach wypadają lepiej niż swisswaxy i zymole ;):kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.