Skocz do zawartości

Soft99 King of Gloss


Piotrek

Rekomendowane odpowiedzi

9ae9da328311.jpg

 

Mam i ja :song: Moim poprzednim woskiem był Poorboy's Natty's Blue i KOG zdecydowanie bije go na głowę. Aplikowałem na lakier przygotowany cleanerem Soft99 Micro Liquid Compound Set Dark & Metallic. Efekt w moim odczuciu sporo lepszy i nawet zapach (cytrusów) mi bardziej odpowiada chociaż z puszki zalatuje trochę chemią tak przy nakładaniu nie odczuwalne.:) Nakłada się dosyć łatwo, poleruje również. Lubią powstawać ciemniejsze plamki (soft ma to do siebie :thumbdown:), które po dniu/dwóch znikły.

 

Efekt po aplikacji:

b0102c277006.jpg

96025e7e187b.jpge50801c31daa.jpg

 

Dwa dni po aplikacji pojechałem na bezdotyk spłukać kurz i kropelki, które powstały zryły mi banie :lol:

1a7c64a11e65.jpg

b239f3ebddcd.jpg

ed2132365bf8.jpg

35cfd79294dc.jpg

cefd98671f8b.jpg

 

I filmik :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 173
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czy ktoś kład jeszcze coś na KoG'a? Kurcze, tyle tych wosków i nie ma kiedy wypróbować. Mam w domu CG Black Light, którego zamierzałem użyć, ale teraz zastanawiam się nad kupnem KoG'a. Czy jest sens kłaść BL, a na to KoG'a lub odwrotnie? Czy sobie darować i spróbować tego i tego osobno? :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wypłacie chcę kupić King of Gloss'a, i myślę czy nałożyć go na UP od Megsa czy na AG SRP, będę się bawił :D Będzie test na czerwonej Cliówce i na srebrnym grande, z tym, że na Clio nałożę Softa na UP od Megsa, a na Grande na AG SRP :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dotarł mój KOG jutro jak pogoda pozwoli to wyląduje na moim wozidle i postaram się wrzucić jak na czarnym to wygląda :)

Szkoda że strasznie z puchy wieje pastą do butów :D ale jak efekt ma być to niech wieje nawet ...nie powiem czym :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla kompromisu to taka właśnie cytrynowa pasta do butów dobrej marki :D

Z początku czuć mocno 'pastę' a po czasie czułem sam zapaszek cytrusów :mrgreen: Dzisiaj nawet smalcowałem i zdecydowanie mocniej pachnie od Poorboy's Blue :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam klina teraz bo niewiem co zrobić i na co to położyć.Auto ma jakieś tam swirle-generalnie bez tragedii.

Do wyboru jest.

1.Dodo LP-niedawno z resztą kładzione pod purple haze więc raczej nie ma sensu

2. AG SRP -fajnie by przyciemnił lakier i zamaskował co nieco

3.CG wet mirror finish który daje fajne lustro jak na glaze i też coś tam maskuje

4.Ipa nic nie ukryje a odkryje ale za to dłużej poleży na niej.

Myślę między 2 a 3 .Co poradzicie.Nie chcę wymywać cleanera ani filerów z Srp bo wtedy szkoda produktu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko dodo cleanerem jest z pośród tych wymienionych :good:

No i stało się dzisiaj od 7 ranosiedziałem 3h nad softem.Położyłem pod niego SRP.

Faktycznie przy aplikacji pachnie cytrynami i nie czuć już tej chemii co z puszki.Efekt mnie przerósł.W końcu to czego szukałem.Samochód bez korekty a lakier ma taki blask że uśmich z twarzy nie zchodzi.Dziś na wieczór albo jutro rano wrzucę kilka fotek bo w chwili obecnej niestety nie mam jak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będą dzisiaj :) na razie na grilu jestem :)

Edyta :D

Tak więc tak się prezentuje SOFT KOG na SRP i czarny lakier mercedesa-Srp kładzione na szybko żeby coś położyć pod wosk .

Fotki robione telefonem LG G3-nie koloryzowane bo i po co :)

Naprawdę zrobił robotę choć po części to też zasługa SRP :-] .Jak na razie mój faworyt choć te japońskie znaczki nie przemawiały do mnie :)

Jedno ale,,,Trzeba się streszczać przy elemencie bo szybko zasycha i trzeba polerować. Dach robiłem w podziałce na 4 ale co tam warto było :D

MXPzSeu.jpg

VcX3Mhe.jpg

bYzSoJZ.jpg

VifEvvj.jpg

jxSYn3s.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.