Skocz do zawartości

Soft99 King of Gloss


Piotrek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 173
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tak jak pisze Michał, musisz sam spróbować i ocenić czy faktycznie widać różnicę ;) ja ostatnio spróbowałem wychwalanego Cherry Glaze, kiedy kładłem go na hali myślałem ot, zwykły siuwaks, nie widać różnicy od tego co kładłem wcześniej, ale jak wytoczyłem z hali to... :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedlugo zrobie test. Kog, Kiwami i Fusso coat. Na ciemnej masce z mozliwym lekkimi defektami. Napewno sie podziele wynikami bo chyba nie bylo na forumie takiego zestawienia. P.s @Piotrek ma racje, wydaje mi sie zeby moc ocenic cokolwiek potrzeba minimumn trzech aplikacji wosku..no i trzeba miec ten produkt :D

 

I zeby bylo cos w temacie to KOG polozony 3tygodnie temu, byle jak, zrobil 1.5k km. Podczas plukania syfu bez szalu poziome powierzchnie. Pionowe calkiem calkiem. Po umyciu jak nowy ;) nie poddal sie nawet w miejscu spryskania bug removerem od pb.

 

Cześć. Robiłeś może ten test? Ciekawi mnie ten KIWAMI. Już dwie osoby mi go poleciły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie miałeś wrażenia ze Kiwami szybko wysychał?

a KOG niby nie wysycha sybko? Panela nie skończysz a już trzeba ścierać.

KHOT +! KOG ciągnie kurz ostro ale do pierwszego mycia-potem jest już lepiej. Leje litrami Hypa na niego i jest dobry efekt. Po tygodniu nad morzem samochód lekko się zakurzył a stał nieruszany koło drogi szutrowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze jak pracuję z KOG to oblatuję cały samochód i bez problemu się dociera bez żadnego ostrego tarcia.

Dociera się ale schnie bardzo szybko. Ja wolę nie praktykować całego auta i dopiero docierania bo Softy z tego co wiem lubią zostawiać ciemniejsze miejsca jak za bardzo przeschną o czym już było na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KHOT +! KOG ciągnie kurz ostro ale do pierwszego mycia-potem jest już lepiej. Leje litrami Hypa na niego i jest dobry efekt. Po tygodniu nad morzem samochód lekko się zakurzył a stał nieruszany koło drogi szutrowej.

Niestety nie zgadzam się. Tym bardziej, że jakiś czas temu kumplowi zrobiliśmy na spocie maskę w 3 woski, w tym King Of Kurz i Fusso (trzeci nieważny, bo najbardziej szokowało porównanie obok siebie koga i fusso), dopiero wtedy było widać jaki to masakryczny problem. Auto było myte i nic nie pomogło, 1/3 maski na której KoG siedział była dosłownie siwa. :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Jeśli nie naruszony proszkiem na myjni to po ręcznym myciu na pewno będzie jeszcze fajnie kropelkował :good:

Nie myłem proszkiem ani razu. Wyłącznie aktywna piana z ręcznej pianownicy i ostatni program. Dziś u mnie pada, więc też rękawicą go nie umyję :/ Może jutro.

 

PS Czy tu przypadkiem nie ma zbyt grubej warstwy KoGa?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.