Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy 2


Rekomendowane odpowiedzi

@AndrewZS czyli jest tak jak mówię, w Austrii masz rabaty spore w stosunku do cennika. Podejrzewam że w de tak samo. Ja dostałem 6 tys € "rabatu", czyli zapłaciłem tyle co w pl bez rabatu heh. Auto konfigurowałem sam, czekałem 4 msc na produkcję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.06.2023 o 11:06, Fredi88 napisał(a):

Za 310konną cuprę nie starczyłoby mi 300e miesięcznie... Wywalać w roku przeszło 3,5k euro żeby ubezpieczyć 300 konnego potwora którego mocy i tak nie mam gdzie ani kiedy wykorzystać jest w moim przypadku bez sensu. Wolę za to 2 razy jechać na tydzień do chorwacji i wygrzać dupę na plaży 🙂

Dla mnie mocniejsze auto to też większe sprawniejsze wyprzedzanie.

Godzinę temu, AndrewZS napisał(a):

Z rabatami po pandemii ciężko. Max 5%. Mi się udało wytargować pakiet serwisowy i montaż rejestratora jazdy przód/tyl za free.

BMW daje spory rabat na wstępie, a po negocjacjach można jeszcze dużo urwać. W Cuprze z każdym oczkiem w dół jest problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Slovak napisał(a):

Dla mnie mocniejsze auto to też większe sprawniejsze wyprzedzanie.

Dlatego napisałem "w moim przypadku". Tak się składa, że 95% jeździmy autostradami, nie krajówkami. Prawie 7 lat jeździłem 125konnym frem i tragedii nie było. Tu też jest ok. W Pl pewnie wziąłbym mocniejsze auto, tutaj niestety nie będę wyrzucał rocznie tyle, tylko po to żeby czasem wyprzedzić 😉 Początkowo nawet octe rs oglądałem. Już nawet mieliśmy brać ale po 1 nie podobał mi się materiał na fotelach a po 2 właśnie wysokość ubezpieczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Slovak napisał(a):

BMW daje spory rabat na wstępie, a po negocjacjach można jeszcze dużo urwać. W Cuprze z każdym oczkiem w dół jest problem.

Zależy na co, my jak zamawialiśmy nowe x1 w listopadzie, to 10-11% rabatu, potem samochód podrożał o 10%, a rabat spadł do 5%. Dobrze (czyli prawie wszystko) skonfigurowane s23i xdrive (to jest najsłabsza benzyna z xdrive) wychodziło 280k (obecnie 300) plus te 10% rabatu, czyli okolice 255 tysięcy. W tym samym czasie można było wziąć q5 warte katalogowo 320 tysięcy (też prawie wszystko zaznaczone) za 240k, bo było całe 26% rabatu (i to oferta z internetu). Tylko akurat w Audi, żeby mieć rabat w grę wchodzi tylko gotówka, albo klasyczny leasing (suma opłat na 4 lata przy 10% wkładu - 120%). Ani najem, ani perfect lease (leasing, gdzie kwota wykupu to wartość rezydualna) nie wchodził w grę. 

To może jeszcze jedno zdjęcie, żeby nie robić offtopu:

 

20230608_214453.jpg

20230608_205423.jpg.9fe8f069909f8172fe0d0d72ed4ff1ed.jpg

  • Lubię to 9
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lol19pl @Fredi88

Jak nas tu już tyle to wypadałoby zrobić jakiegoś spota na wspólne pucowanie 😉

Trochę ponad miesiąc i 5000km temu odebrałem swoją sztukę. 

Parę dni po odbiorze położyłem Cancoat'a EVO, bajecznie prosta aplikacja, dla kogoś kto robi tak jak ja 30kkm rocznie to rozwiązanie idealne. 

 

IMG_4907.JPG.dee183cabb4f142243810121f6e1b70d.JPGIMG_4854.JPG.4268fe3a3c81e9a05f752fd65a6516ec.JPG

  • Lubię to 10
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesiadłem się z Jetty 2012, 1.4 tsi. 

Tęskno mi trochę za czarnym kolorem, mega wdzięczny lakier do tego hobby. 

Przy moich przebiegach warunkiem była względna ekonomia użytkowania, a że nie było nigdzie dostępnych 2.0 190 to padło na 1.5 150 etsi. 

IMG_1773.JPG.445cf463f445723503188a63c569b76b.JPG

20210717_153308.jpg.25eb58fbe59ecebd54796a0fd176bf2d.jpg

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, hybris napisał(a):

Przy moich przebiegach warunkiem była względna ekonomia użytkowania, a że nie było nigdzie dostępnych 2.0 190 to padło na 1.5 150 etsi. 

Czyli to ty pod kupiłeś mi ten szary kolor! 🤣 

Poza tym, 1.5 to nie Curpa 😕

Gratulacje! Napisz jaka specka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli szukałeś w Warszawie to nie ja, ja leciałem po wypatrzoną sztukę aż do Gdańska 😄 

Specka bida edyszyn: dsg, kubełki elektryczne, grzane stołki, full ambient i alarm. Nie miałem z czego wybierać, musiałem zmieścić się w budżecie a wszystkie dostępne sztuki w automacie oprócz tej kosztowały powyżej 165.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porą na zmianę i na coś wygodniejszego, większego. Generalnie auto w rodzinie stąd też decyzja o zakupie.
2.2 tdci titanium 2010 rok.
Z niecierpliwością czekam na znalezienie wolnego czasu i działam z lakierem, wnętrzem. ;)a98f5c950c54aa5baf3487925af8ae39.jpg

Wysłane z mojego SM-S911B przy użyciu Tapatalka



  • Lubię to 10
  • Super 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

@bolek181 to są świetne auta. jak dobrze wyposażone i w fajnym kolorze to mega samochód. Nic lepszego dla rodziny ni wymyślono 🙂 no może duże kombi :)

jaki rok przebieg i silnik? nic się nie psuje? pokaż środek :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.