Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy 2


Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
35 minut temu, rygryss napisał:

Mój kompakt takich nie robi 😂

W sumie od czasu zakupu lustrzankę wrzuciłem w kąt. Wymagający mega nie jestem. Aż tak się na fotografii nie znam a nie mam aż tyle czasu żeby siedzieć i obrabiać fotki jak kiedyś. Wyciągam telefon z kieszeni naciskam "home" szybko 2 razy i robię fotę. Niestety telefon ma swoje ograniczenia i w narożnikach zdjęcia obraz mocno zniekształca. Na plenerach tego nie widać ale jakbyś umieścił auto nie centralnie a w narożniku to albo jest chude i wysokie albo rozpłaszczone 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

z czego się przesiadłeś ? pytam bo niby nowoczesne auto ale chyba mocno podstawowe 🙂 z jednej strony pewność i bezpieczeństwo ale co do systemów, aystentów i gadżetów to raczej nie jest to auto mega napakowane 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, to autko typowo na miasto. Właściwie sama seria z bazowym 1.4 100ps. Z i20 wyszedł i30.

Z zakresu bezpieczeństwa ma to co jest wystarczające. 6 poduszek, wyłącznik poduszki pasażera, system utrzymywania pasa ruchu i coś co działa jak aktywny tempomat.

Zawsze darzyłem hyundaia większą sympatią niż kia. Myślę, że to zaważyło plus fajna cena. Jakby to był proceed gt.. to byśmy rozmawiali inaczej.

Jak na razie na mega plus fotele, bardzo wygodne, nawet w takiej wersji oraz wyciszenie, tu koreańce zrobili mega robotę porównując choćby z poprzednią generacją.

A jeździłem ostatnio mondziakiem mk4 poliftowym 2.0 tdci titanium. Ale na miasto się to średnio nadaje.

Tu jeszcze fota wnętrza po którym widać, że to zwykła seria 20190629_190525.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@paperson getz to jeszcze hyundai z tej starej koreańskiej szkoły projektowania, przynajmniej wnętrze, też miałem z nim styczność przez chwilę dobrych kilka lat temu 😉

 

@piotrek305 wybór auta to już mocno prywatna sprawa i zależy od własnych potrzeb, doświadczeń itd. Mieliśmy to nowsze polo, służbowo jeżdżę 2 letnią fabią z 1.2tsi pod maską i poza silnikiem, który wiadomo jest żwawszy, ja żadnych plusów w użytkowaniu tych aut po mieście w stosunku do hyundaia nie widzę. I30 to nie jest jakieś wielkie auto, którym nie wjadę w dowolne miejsce parkingowe a już wspomniane wyżej wyciszenie, ilość miejsca we wnętrzu czy ogólnie pojęty komfort jazdy jest wyczuwalnie lepszy. Mam wrażenie jazdy zdecydowanie dojrzalszym autem. Może gdybym był singlem to i20 by wygrało 😄, ale przy dwójce maluchów wolę jednak tą praktyczność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.