Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy 2


Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, lol19pl napisał:

@ludwik93 A mógłbyś wrzucić zdjęcie w najwyższej pozycji zawieszenia?

Nie jestem fanem przyciemniana reflektorów, bo potem nic nie widać, ale przeciwmgłowe faktycznie mógłbyś trochę przydymić, tak samo czarny znaczek.

mniej więcej tyle się podnosi 😉

 3H7wDTVh.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, lol19pl napisał:

Nie jestem fanem przyciemniana reflektorów, bo potem nic nie widać

Przyciemnia się elementy które nie odbijają światła. Inaczej to druciarstwo bo rzeczywiście nic nie widać. Dlatego najlepiej nadawają się do tego soczewki bo z "zewnątrz" nie potrzebują odbłyśnika i można prawie całe lampy pomalować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

W lutym 2019r stuknie 21 lat, jeśli chodzi o przebieg na oko +500k km. Auto utrzymane w dobrym stanie lecz mimo to sporo od siebie włożyłem (jak ktoś jest zainteresowany mogę opublikować listę napraw z 3 lat 😄 ), póki co bez ani jednej awarii. Co prawda tu i ówdzie znajdzie się korozja ale nic poważnego, po zimie postaram się znaleźć jakiegoś magika od blach ale nie wiem czy jest sens. Lakiernicy strasznie się cenią.

v0KXSnD.jpg

TGUkWuH.jpg

 

Ktoś tu nawet przede mną olej zmieniał 😄 Może nie jest idealnie czysto ale jak na swoje lata akceptowalne. 

cP1QgMf.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest cosmosschwarz 303 🙂 Sylwetka jest świetna ale cierpi na tym trochę przestrzeń bagażowa, na szczęście nic tym nie wożę. Szukałem ładnie zachowanego e36 i się trafił touring to długo nie myślałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie pierwsze odpalenia od półtorej tygodnia spania furki na dworzu, praca pochłoneła na tyle, że nie miałem gdzie jeździć i tak akurat zaświeciło słońce, że aż szkoda było nie zrobić zdjęcia, zimowy setup na slabych felgach pomalowanych dwa lata temu srebrnym plasti dipem, ale powłoka na lakierze daje rade i jakoś to wygląda 😉
5MvIMkx.jpg
rGJWiNW.jpg

LspZMLX.jpg
ZZAkKzM.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, DaV napisał:

@Gozdziu23 świetny merol 🙂 Przednie lampy oryginalne? 

Zamiast ori Helli włożone Depo w xenonie z czarnymi środkami :D, są już troche zniszczone i będe na nich testował kit od tonyin zobaczymy co to warte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DaV @Gozdziu23 coraz bardziej się nakręcam na zakup auta które chodzi za mną od dawna - Audi 100 C4 albo Mercedes 190 Avantgarde Rosso - oba w automacie.

Najlepsze w tym wszystkim jest to że taki samochód nie kosztuje dużo a będzie postrzegany dokładnie tak jak w latach 90., kiedy miałem je w katalogach albo na plakatach 🙂

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

190 na pewno szybciej wskoczy na wartosci niz audi 100, racjonalnie bedzie lepszym wyborem 🙂
Patrzac co mozna zrobic ze 190, jak zrobił ją ten ziomek z tuning kingz tez miałem taką ochotę, ale z kolei ja marze o w123 a jeszcze bardziej w114 ale to już chyba nie możliwe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.