Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy 2


Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj wiadomość żebym wracał do pracy bo mamy nową zabawkę 😄

nie mogę doczekać się poniedziałku aż w końcu to zobaczę 🙂

Cel już mi znany. Gdy tylko wrócę zabieramy się za oklejanie. Wybór padł na folie susnet Orange z firmy isee2 🙂

gruby projekt 😄 jaram się jak Rzym za Nerona 😄

DSC_0018.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zmorka napewno [mention=373]AreK[/mention] dobrze zarabia ergo w pół roku w wolnych chwilach jak Ci się nudzi zrobisz dużo... Bo gdyby zarabiał 3tyś miesięcznie i miał żonę, dziecko małe i stary dom to by tego nie zrobił . Czyli bez "kasy nie ma kołaczy". Chyba że masz za darmo dostęp do chromowania, lakierowania, tapicerowania wtedy też dasz radę zrobić ...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

@zmorka, @Gold_Car renowacje zlecam odpowiednim osobom, ja dopieszczam tylko szczegóły. Ze względu na chorobę mam bardzo dużo czasu.

Poniżej jeszcze ładniejszy owad z mojej kolekcji.

Kilka projektów w trakcie renowacji ale o tym wkrótce.

19225941_1532443173496178_9212357639070267625_n.jpg.5108bde16f71ee28d0f918f1256ba346.jpg

19143932_1532453090161853_6049188022762692189_o.jpg.cf8072c9f83b657ce5de5b88a9231714.jpg

19238038_1532452743495221_6310609275352734909_o.jpg.a6b99aef3666fa736481d648baa60bcd.jpg

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Zależy na jakich częściach robisz. Ja chciałem mieć wszystko na igłę. (np, oryginalne PRL ,NOWE części silnika i inne mechaniczne)  5-8tyś + baza
Na grupach fb, olxach i innych portalach. Kupisz taki sprzęt po "renowacji" za mniej niż pół ceny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Renowacja piękna. Tylko zawsze się zastanawiam czemu nie kręcą mnie te stare polskie pojazdy. Czy to przez to ze wychowałem się już w pokomunistycznej Polsce i nie rozumiem tych aut motorów czy jak? Dla mnie 125,126 czy polonez to pazdziochy. Ale same procesy renowacji pierwsza klasa.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja za dzieciaka byłem dumny jeżdżąc golfem 2 a nie polonezem :-D to był początek lat 90. Polacy po prostu się dumą unieśli... Czesi się "sprzedali", rumuni też i produkują dziś auta których nie muszą się wstydzić. Polska jak zawsze w czarnej dupie... szkoda. Wystarczyło sprzedać fso w odpowiednie ręce i mielibyśmy dziś jakieś auta pod polską marką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

@Fredi88 znam ludzi którzy robią takie pojazdy. Sam brałem udział w tworzeniu "New Warsaw" i co?
Urzędasy maja z wszystkim problem do tego są ludzie którzy ewidentnie blokują takie inicjatywy.
Kolega robi skutery elektryczne. Genialna robota na bazie niemieckich Schwalbe i co? Musi je rejestrować jako spalinowe bo polskie przepisy go totalnie ograniczają.
Skończy się tak ,że za chwilkę wsiądzie w samolot i zacznie robić karierę za zachodnią granicą. 
Mnie bierze ku#^%@^ca ja sie temu przyglądam od kuchni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FSO wykończyły związki zawodowe. Volkswagen na początku był na Żeraniu, chciał wciągnąć Fabrykę pod swoje skrzydła, ale warunkiem było zwolnienie ponad połowy załogi, na co się nie zgodzono i takim sposobem poszedł po Skodę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.