Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy 2


Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiscie mozna kupic diesla z niskim przebiegiem ale niestety za duuuzo wieksze pieniadze niz inne diesle z tego samego rocznika. Mozna kupic taniej ale z niespodzianka lub uszkodzonego. Niemiec nie jest glupi. Nie sprzeda dobrego auta za pol ceny. Zreszta tam kupuje sie diesla dla robienia przebiegow. Widzialem juz roczne auta z przebiegiem 100tys km.

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez problemu mozna kupic w niemczech diesla z przebiegiem rzedu 20 tys rocznie ale niestety za odpowiednio wieksze pieniadze i najlepiej od prywatnego wlasciciela z jego podworka. Tam za cofanie oraz niezgodnosc z rzeczywistym stanem licznika nakladana jest kara finansowa w wysokosci od 5 tys euro.

Co ciekawe w polsce ostatnio sporo sprzedawcow pisze w ogloszeniach ze gwarantuja stan licznika i tutaj mala ciekawostka... Stan licznika w dniu sprzedazy to sobie mozna gwarantowac ale w sadzie g.... To da. Co innego jest gwarancja przebiegu auta ktora rzeczywiscie na fakturze wpisywana jest przez kilku sprzedajacych w polsce. Ale oni znaja bardzo dokladnie historie samochodow sproawdzanych.

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Maggot napisał:

@Slovak , jakie auto i silnik ? Jakiś mini remont zaliczony w międzyczasie i/lub widać zużycie silnika (wciąga olej itp.)?

Bo wynik jak na benzyne niezły :)

2.0 (128KM) w Hondzie CR-V, jeżdżące na zwykłym Mobil 1 10W40. Oprócz wymiany elementów eksploatacyjnych i uszczelnienia miski olejowej, to nic nie było robione. Oleju przepala z 500-800ml z tego co pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
1 minutę temu, CoolBreeze napisał:

Napisz/pokaż coś więcej.
No i niech ci dobrze służyemoji6.png

Dzieki Dzieki

Fotek nie mam bo zanim dojechałem do domu to ciemnica (jutro go umyje jak nie będzie padać to coś pstrykne)

Vw Passat B6 2009r motorownia skromna bo 2.0 TDI 140 Ps 320 Nm

bardzo dobrze doposażony bi-xenon, doświetlanie zakrętów, dotykowe radio, navi, blut, doświetlanie drogi do domu itd

2 minuty temu, Fredi88 napisał:

@BiałyGTi "zwykłe" b6 czy CC?

CC nie chcieliśmy  :P musi byc Kombi bo młody gdzie bedzie swoje zabawki woził

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Godzinę temu, piotrek305 napisał:

250kkm tylko nalatane :) ?

Spoko od pierwszego dnia do ostatniego w serwisie wiec sa dokumenty :)

 

Godzinę temu, wobbjack napisał:

Jak każdy emoji16.png

Wiem co masz na mysli ale w tym wypadku akurat oryginalny. Zdarzają sie takie z ori przebiegiem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem co masz na mysli ale w tym wypadku akurat oryginalny. Zdarzają sie takie z ori przebiegiem 
Tego nie neguję tylko mnie bawi to jak przeglądam ogłoszenia sprzedaży aut, a tam nie ważne czy samochód ma 5 czy 20 lat zawsze jest ta sama magiczna liczba przejechanych kilometrów równa 200 tysięcy

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Michał126 napisał:

Przecież te 250 to jest dość dużo, nie rozumiem zdziwienia. :)

Dużo jak na diesla? Przecież to wychodzi niecałe 28tys km rocznie... czyli takie minimum gdzie w ogóle się (wtedy) opłacało diesla kupić. Bo teraz dopłacanie do tdi przy 30tkm/rok nie opłaca się w ogóle. Wiem, bo początkowo miałem diesla kupić ale jak policzyłem że zwróci się po 7 latach gdzie pewnie już się będę auta pozbywał to twierdzę że nie warto... a gdzie jeszcze zyskać na tym... Jeśli 1 właściciel i serwisowany to pewnie nie ma się za bardzo czym stresować. Lać i jeździć tego ci @BiałyGTi życzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie myślałem kategoriami "zwracania się". Dla mnie diesel to przede wszystkim określona charakterystyka, którą lubię i możliwość oszczędnej jazdy. Fakt, zakup nowego jest droższy, ale używek się niestety nie konfiguruje, więc wtedy różnica w cenie zakupu nieraz się rozmywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.