Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy 2


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Pajko napisał:

Nada nada . 

Ale ten kolor robi robotę ! 

Z ok 100 zdjęć wybrałem te 16 moim zdaniem w miarę ok... ale z nich wybrać 5 mam już problem...

 

2 godziny temu, kursien napisał:

ps. Jak ja Ci zazdroszczę tego auta i koloru - świetnie współgrają! 

A na internetach czytałem, że szmelcwageny nudne jak flaki z olejem... A na poważnie, po roku użytkowania (prawie) kupiłbym dokładnie to samo auto. Silnik, kolor, wyposażenie... nic bym nie zmienił :) A grunt to chyba zadowolenie z zakupu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Fredi88 napisał:

A na internetach czytałem, że szmelcwageny nudne jak flaki z olejem... A na poważnie, po roku użytkowania (prawie) kupiłbym dokładnie to samo auto. Silnik, kolor, wyposażenie... nic bym nie zmienił :) A grunt to chyba zadowolenie z zakupu.

bo na internetach pisze gimbaza która jedyne auto które prowadziła to Golf III ... Co innego gdy sam idziesz i wybierasz auto pod siebie - wtedy można osiągnąć pełne zadowolenie :)

a chodzenie po salonach i wybieranie auta to też miłe uczucie :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, kursien napisał:

a chodzenie po salonach i wybieranie auta to też miłe uczucie :D 

Taaa kawka, herbatka, wazelina i ręka w tyłku aż do łokcia... :D czar pryska jak trzeba jechać na naprawę gwarancyjną :lol:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Fredi88 napisał:

czar pryska jak trzeba jechać na naprawę gwarancyjną

U mnie w przypadku busów chłopaki powiedzieli aby z każdą pierdólką przyjeżdzać, bo oni mają za to płacone i w to im graj ;)
czyli są salony i są salony :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na przełomie listopada/grudnia odbieram swojego FRa, ale 5d hatchbacka i w kolorze Desire Red - też piękny kolor (ten Twój po lifcie chyba już nie jest dostępny).

Godzinę temu, Fredi88 napisał:

Taaa kawka, herbatka, wazelina i ręka w tyłku aż do łokcia... :D czar pryska jak trzeba jechać na naprawę gwarancyjną :lol:

U mnie czar prysł jeszcze przed odebraniem auta ;) Przed zamówieniem w wakacje sprzedawca zapewniał, że wyprzedaże rocznikowe wejdą już w październiku - a w październiku nagle gadka, że nie wiadomo w jakiej wysokości, kiedy i czy w ogóle (bo FRy dobrze schodzą) :) To w takiej sytuacji wolałbym poczekać na rocznik 18, niż przerabiać zamówione auto pod siebie... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Bardzo podobają mi się Mercedesy z tych lat w tym lakierze. Latem robiłem takiego - myślałem, że będzie trwała ruina, ale zaczął się błyszczeć:

kRlk3uP.jpg

Bardzo różna twardość lakierów na tym aucie wiele mnie nauczyła w kwestii pracy z maszyną :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, kamykmm napisał:

@397 jaki motor? w212 ogólnie bardzo mi się podobają jako auto z zewnątrz i w środku, ale te przednie lampy a raczej przerwa między nimi wygląda tragicznie brzydko :( 

Niestety ten sam patent ze światłami oszpecił Octavię :dry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, KapselK napisał:

Fakt, tragicznie to wygląda. Szkoda, bo Octavia ładne auto. :roll:

Trzeba będzie poczekać na jakiś solidny lift  jakby nie można było wsadzić wersję świateł zbliżona do superb zamiast kopiować mietkowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, kamykmm napisał:

@397 jaki motor? w212 ogólnie bardzo mi się podobają jako auto z zewnątrz i w środku, ale te przednie lampy a raczej przerwa między nimi wygląda tragicznie brzydko :( 

Motor 2.0 136 kuca i więcej nie potrzebuje. Rocznik 2012 avantgarde, polskie menu nawigacja i reszta w 100% po polsku.Przyjemna cicha praca silnika,bardzo dobrze wygłuszony w porównaniu z w211 no i najważniejsze dla mnie super ekonomiczny silnik, spalanie na mieście nie przekracza mi 7l a w trasie  poniżej 4.5 l.Co do tej przerwy między lampami jest to nierozłączny element klasy e co kiedyś tez mi przeszkadzało jak tata wymienił na w212, a teraz gdy Już opatrzyło mi się to auto na mieście przestałem nawet na to zwracać uwagę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też na początki jak zobaczyłem w gazecie Octavię Fl to mówię ale kaszanka ze tak wygląda że sciagneli front z merca. (Ogólnie z tego co czytałem to lift E klasy był dlatego że słabo się sprzedawała z tym dziwnym frontem)Ale jak zobaczyłem na żywo to zmieniłem zdanie. Wygląda kozacko szczególnie w Rs-ie i jego kolorach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, piotrek305 napisał:

jaki rok i przebieg ?

2003, 328000KM, wiem że nie jest to upragnione przez "Janusze" 189000, ale nie wierzę w 15 letniego diesla z przebiegiem poniżej 300tys, (chociaż czasem zdarzają się wyjątki, sam mam w domu Fabię z dieslem 2001 i 184000 przebiegu, od nowości u nas):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Borys4 napisał:

2003, 328000KM, wiem że nie jest to upragnione przez "Janusze" 189000, ale nie wierzę w 15 letniego diesla z przebiegiem poniżej 300tys, (chociaż czasem zdarzają się wyjątki, sam mam w domu Fabię z dieslem 2001 i 184000 przebiegu, od nowości u nas):)

to i tak nieduży przebieg ;) moje mondeo 2014r ma 156kkm :) czyli połowe Twojego :) silnik jeszcze dwa razy tyle co najmniej przelata także przebieg u Ciebie nie ma znaczenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.