Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy 2


Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, KapselK napisał:

@Gardor chciałem założyć temat w dziale testy i sprawdzić jej trwałość, po booście Reloadem test nie będzie przekłamany? 


Skoro w zestawie dostajesz Reloada i nawet w instrukcji jest napisane żeby zaaplikować ten produkt. Więc nawet bym się nie zastanawiał tylko psikał  Z tego co pamietam sama od siebie ta powłoka średnio kropelkuje, dopiero reload robi robotę w tej kwestii ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w zeszłym roku sprzedałem swoją jedynkę 118d i przyznam szczerze, że brakowało mi tego gokarta

los chciał, że pojawiła się okazja kupienia podobnej, tylko, że poliftowej i w mocniejszej benzynie

trzeba było skorzystać, do tego spodobał mi się kolor bo wreszcie od 3 lat nie mam czarnego/granatowego samochodu

1501165756.jpg
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.07.2017 o 21:00, daniel87 napisał:

Mówię zatrzymam się, pochwalę:biggrin:

2ebzkes.jpg

 

Widzę ze najbogatsza wersja chyba ;) Jak się sprawuje autko ? Bo sam się zastanawiam nad takim ;) 

Idealny kolor do detailingu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Chochlik437 napisał:

Fajna ta jedyneczka ;)  Jaki rok oraz silnik ?

Za mna tez chodzily ale strasznie duzo egzemplarzy po przejsciach :(

Nad takim kolorkiem bedziesz musial sporo sie napracowac zeby cos bylo widac :D

tej akurat blacharz i lakiernik nie dotykał 

rocznik 2008, 118i 143ps, plus taki, że wszystkie newralgiczne rzeczy w tym silniku (n43), tj. cewki, wtryski, nox wymienione w aso

kolor jak pisałem mi się podoba, to nie jest srebrny, tylko coś z domieszką zielonego, na zdjęciu z placu jak odbierałem auto lepiej go widać

1501232965.jpg

1501233051.jpg

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DIMA wersja Exclusive, 1.6HDi 90KM, 2009r przy zakupie 166kkm, obecnie 182kkm. Olej 5w30 i ani kropli dolewki. Jak na taką bryłę, silnik daje rade. Odpukać, od ponad roku sprawuje się super. Kolor jak to czarny...myjka ciśnieniowa mogłaby być na stałe w bagażniku. Myślałem o sprzedaży, a nawet już padały pytania czy może nie chciałbym sprzedać, ale raczej zdecydowane nie:wink: Nabijam po 50km dziennie do pracy, także 200kkm pewnie pojawi się szybko (chyba, że małżonce będę częściej samochód podbierał) i kiedyś będę musiał dopłacać kupującemu, ale trudno:biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KapselK, wnęki umyj :P

A serio, to bardzo ładny samochód. Ostatnio jakoś takie zaczęły mi się podobać :) W sumie odkąd wyciągałem z kolegą jego dziewczynę z takiego dziadoparkingu przy dworcu w Gliwicach, gdzie zakopała się w błocie. Niestety, tylny napęd nie pomagał: przednie koła były na asfalcie, ale to tylne grzebały się coraz głębiej, aż trzeba było zadzwonić po assistance. :lol:

DPFa masz? Bo zielona umweltplakette :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Michał126 napisał:

wnęki umyj :P

Wnęki były wymyte na tip top, sam próg jest brudny. Auto myte tydzień temu, przez ostatnie dni ciągle padało, ogarnę to w tygodniu przy myciu. ;) Ja wsiąkłem w BMW i jak narazie nie widzę innego auta dla siebie. :) Bardzo mi się podoba ten konkretny model, szkoda że nie jest to polift, ale w takiej konfiguracji cena ma pazura. :D Tutaj mam wszędzie oprócz tylnego zderzaka oryginalny lakier, prawdziwy przebieg, fajny silnik i wyposażenie. 8-) Tył napęd ma swoich zwolenników i przeciwników, co kto lubi, trzeba bardziej uważać zimą i na mokrym, ale mi to nie przeszkadza. DPF jeszcze jest, póki nic się z nim nie dzieje to niech będzie jak najdłużej. Chodzi po głowie jakiś mod z wydechem, żeby podkreślić R6, ale może to poczekać. 

@Gesiu_15 E36 też było w touringu i nie chodzi tu o większy bagażnik bo sedan ma większy, bardziej mi się podobają touringi :D

6 minut temu, Gesiu_15 napisał:

coś takiego ?

Dokładnie,  zwykła E90 przed liftem na glebie i fajnym kole i jeszcze widzę bez DPFa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gesiu_15, ano ;)

Na duży plus, po tej sytuacji z wyciąganiem, mogę zaliczyć, jak to auto jest zrobione od spodu. Wszystko elegancko osłonięte, laweciarz mocował się, żeby nie rozpruć niczego stalowym kątownikiem wystającym przy krawężniku (konstrukcja jakiegoś dawnego garażu), ale uszkodzona i to leciutko została tylko jedna obejma od wydechu. Nakładki progowe też nie poddały się naciskowi połowy samochodu, gdy ten się na krawężniku uwiesił. Podobnie zaobserwowałem w Mercedesie W204, którego ostatnio odświeżałem, co tutaj wrzuciłem. To jest jednak jakość. W Volkswagenach przeważnie szczędzą na osłonach, chociaż w New Beetle akurat spód też jest nieźle zabezpieczony. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle czasu na forum a nie przedstawiłem swojego staruszka. Czyli zaległości trzeba nadrobić w końcu

Kupiony wiosną 2013.

Rocznik 2002

Silnik 1.9 klekot. Kiedyś 116KM i chyba 280Nm obecnie 139KM i 318Nm

 

Tak wyglądał po kupnie

004.jpg

006.jpg

017.jpg

 

 

Przeszedł troszkę zmian i obecnie wygląda tak:

 

interiorlights.jpg

interiorlights2.jpg

028.jpg

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Michał126 prawda, spód jest zabudowany, w E36 dół był dość zabudowany, ale tutaj jest o wiele lepiej. Chyba BMW tak ma.

@Strus  maska jest niedomknięta? Duża szpara jest między lampą a maską. Ogólnie ładne auto, zawsze te Volva przyciągały moją uwagę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KapselK jaki masz przelot u siebie ? 

tak btw zauważyłem dziwną przypadłość, że przycisk start/stop w e90/91 jest zdecydowanie bardziej podatny na wycieranie niż w e81/e87

Oglądałem kilka e91 i w każdej przycisk był starty,  w poprzedniej jedynce miałem niecałe 150 tyś. km, w tej 120 tyś. km i w obu przyciski jak nowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, KapselK napisał:

maska jest niedomknięta? Duża szpara jest między lampą a maską

Domknięta. Tak po prostu z niewiadomych mi przyczyn jest :) Przyzwyczaiłem się choć maska i tak jest już nowa to szpara jest nadal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, tazman napisał:

KapselK jaki masz przelot u siebie ? 

tak btw zauważyłem dziwną przypadłość, że przycisk start/stop w e90/91 jest zdecydowanie bardziej podatny na wycieranie niż w e81/e87

Oglądałem kilka e91 i w każdej przycisk był starty,  w poprzedniej jedynce miałem niecałe 150 tyś. km, w tej 120 tyś. km i w obu przyciski jak nowe

Teraz ma 230 tys. Przycisk już mam na wymianę, trzeba tylko podmienić. Nie wiem jak w innych modelach, ale w E9X masz rację, jak szukałem auto mało która miała niewytarty przycisk. Na szczęście to pierdołka, którą można łatwo zmienić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.