Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy 2


Rekomendowane odpowiedzi

To prawda, megane hb nie jest zbyt rodzinnym samochodem, ale my do jazdy całą rodziną mamy s-maxa. Ale jeśli chodzi o rodzinnoś renault, to kombi i "grand coupe" mają przedłużony rozstaw osi i dużo więcej miejsca z tyłu. Captur fajny, dużo platiku z zewnątrz do pokrycia dressingiem :D .

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już tylko odliczać czas:). Szkoda troszke ze nie Mondeo Mk5 ;(. Ale rozumiem rozwój firmy itp. Chodz Chevy też ma w sobie to coś;). Ale i tak Pajko najbardziej bedzisz mi sie kojarzył z zielonym Mondeo Mk4:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Qlimaxss Może kiedyś przyjdzie czas na MK5 albo już MK6 , kto wie na chwilę obecną potrzebowałem coś tego typu a po za tym brakowało Mi auta z charakterem . Chyba przechodzę pierwszy etap kryzysu wieku średniego tylko wiek się nie zgadza ( 31 lat ) :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem przedlifta, czas na polifta. 

Ford Mondeo Mk4 2.0 TDCI 163KM
2014 rok, 152kkm nalotu. 

Poleasing z Alphabetu Niemieckiego :)

Praktycznie full opcja łącznie z Premium Sound System, Kamerą cofania, czujnikami martwego pola. 

Plany: może chip, lotka na klape. 

Autko po korekcie lakieru i ceramice   :)  

 

201967841_qpwwqpx.jpg  

 

201965701_qpwwqpe.jpg 

 

201970091_qpwwqpw.jpg

 

201795161_qpwwqps.jpg

 

201584361_qpwwqhp.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
12 godzin temu, piotrek305 napisał:

Miałem przedlifta, czas na polifta. 

Ford Mondeo Mk4 2.0 TDCI 163KM
2014 rok, 152kkm nalotu. 

Poleasing z Alphabetu Niemieckiego :)

 

ford zawsze na propsie :D

stan licznika potwierdzony ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mój pieszczoch, ale przez ostatni rok pracowałem przy odnowie tego malutkiego Fiata.

Felgi, szyberdach jak i czarna podsufitka to życzenie klienta. Maluch praktycznie w całości został złożony na nowych częściach, środek w całości jest nowy, przy silniku dosłownie kilka elementów zostało starych - lecz zregenerowanych i odświeżonych takie jak np. osłony silnika. Kolor z palety VW - LP3G, jak narazie nałożony wosk od PB. 

92f09667d968996fmed.jpg

f4faf8f846bcff11med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, KapselK napisał:

Zderzak złapał kilka owadów podczas powrotu z pracy, ale tak to wygląda po korekcie i powłoce. :) Przednie lampy będą zrobione w weekend. :)

Szacun. Wyobrażam sobie ile pracy włożyłes w swoją pierwszą korektę :roll: Którą powłokę kładłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@paperson dojdzie jeszcze polerka przednich lamp i reanimacja kierownicy, będzie relacja na forum. ;) Kładłem CarPro Cquartz UK. ;) Łącznie wszystkie prace przy aucie, wnętrze, felgi, korekta, powłoka myślę, że koło 85h mi zajęły. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.