Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy 2


Rekomendowane odpowiedzi

Akurat co do wersji wyposażenia to szału nie ma bo budżet był do 100kpln więc jest najtańszy środek, co i tak ma sporo naukładane tyle tylko że dobrałem ledy, kierownice multi i pakiet free. Silnik 1.8 tsi 180Km 340Nm i manual 6 biegowy.

 

Póki co 15tkm nalatane spalanie na fajnym poziomie jest czym depnąć i nie rujnuje kieszeni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat co do wersji wyposażenia to szału nie ma bo budżet był do 100kpln więc jest najtańszy środek, co i tak ma sporo naukładane tyle tylko że dobrałem ledy, kierownice multi i pakiet free. Silnik 1.8 tsi 180Km 340Nm i manual 6 biegowy.

 

Póki co 15tkm nalatane spalanie na fajnym poziomie jest czym depnąć i nie rujnuje kieszeni :)

Jak do stówy, to i tak jest spoko, a nawet bardzo. W dzisiejszych czasach to budżet pozwalający na zakup dobrze wyposażonego Golfa ;) Więc nieźle dopasiony samochód o segment wyżej to bardzo dobra opcja.

 

[ref]KapselK[/ref], Ładna trójka :good: Aż trudno uwierzyć, że e90 jest już 13 lat na rynku, w mojej ocenie wygląda bardzo świeżo :good:

To jest E91 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

713584 KapselK, a co się stało z rejestracją?

Chronię się przed kradzieżą. :lol: Tak na poważnie to sprawdzam Waszą czujność, nie zawiodłem się.

 

713585 KapselK, Ładna trójka Aż trudno uwierzyć, że e90 jest już 13 lat na rynku, w mojej ocenie wygląda bardzo świeżo

Poliftowa jest ciut ładniejsza, ale w tej wersji i wyposażeniu cena była zaporowa. Ta też jest piękna, zawsze to auto bardzo mi się podobało. :kox:

 

713598 To jest E91

Dokładnie, ale to szczegół. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne e91 :) Ładny kolor się trafił. Co do zasłaniania tablic, ktoś na innym forum w temacie gdzie pokazywano swój garaż wstawił zdjęcie zapchanego garażu fantami, kosmetykami i innymi narzędziami. Długo nie trzeba było czekać jak mu wyczyścili wszystko do gołych półek. Nigdy nie wiadomo kto i w jakim celu przegląda forum ja wolę zachować ostrożność a poza tym cenię sobie prywatność. Tak więc wcale się nie dziwie, że ktoś zasłania tablice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

713541 Pokrętna logika Złodzieje samochodów przeglądający fora, nie brzmi to komicznie?

HUE HUE HUE bardzo pokrętna, szczególnie gdy jednej nocy w PL ginie 4-5 Audi bodajże S4, wszystkie zarejestrowane na jednym forum ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

713541 Pokrętna logika Złodzieje samochodów przeglądający fora, nie brzmi to komicznie?

 

Researching u złodzieja to podstawa. Ludzie afiszują się ze wszystkim na fb i forach a na podstawie tego można ustalić jego status majątkowy, ustalić godziny pracy i jakim dobytkiem dysponuje. Może wydać się wszystkim to śmieszne ale tak jest. Oczywiście nie we wszystkich przypadkach ale duża część osób dosłownie każde "pierdoły" zamieszcza na fb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam przypadek kolegi, który wystawił na fb i forum alfy romeo zdjęcia alusów które chciał sprzedać, zdjęcia jeszcze dokładnie pokazywały garaż, no i oczywiście miejscowość itd. Chciał 2600 Lecz dwa dni pozniej nie bylo ich i jeszcze inne jak wyrzynarka spawarka i jakies czesci do tej alfy romeo... :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie afiszują się ze wszystkim na fb i forach a na podstawie tego można ustalić jego status majątkowy, ustalić godziny pracy i jakim dobytkiem dysponuje.

https://twitter.com/NeedADebitCard

https://niebezpiecznik.pl/post/instagra ... h-polakow/

Istnieją usługi/strony umożliwiające śledzenie takich wpisów- skany krat kredytowych, dowodów rejestracyjnych, bitetów na samolot itp

 

zdjęcia jeszcze dokładnie pokazywały garaż
na w zdjęciach możesz mieć zapisaną lokalizację miejsca-exif dobrze jest czyścić przed wrzuceniem do sieci ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pokazuję. Z prostej przyczyny. Chciałbym, żeby ktoś mi kiedyś na ulicy przybił piątkę i powiedział, że widział na KA ;) Ale moje auto u złodziei powodzenia nie ma. Zresztą blachy to najmniejszy kłopot, jeździ się z nimi po ulicy przecież. Gorzej, jak razem z nimi pokazujemy inne elementy dobytku wraz z ich umiejscowieniem, co z precyzyjnymi nieraz danymi na temat lokalizacji może dać tym ludzkim ekskrementom "niezbędne" informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie zakładasz takiej ewentualności, że ktoś ma koleżankę w wydziale komunikacji i kuzyna złodzieja? Systemy cywilne są praktycznie nie kontrolowane, nikt nie patrzy gdzie było "zaglądane".

W pracy mam dostęp do wszystkich baz danych i na każde zapytanie powinienem mieć podkładkę bo to resort. Tak naprawdę, pokazując swój garaż, otoczenie domu i do tego numery auta, dajecie takie pole do popisu wszelkim nieuczciwym pracownikom "z dostępem" lub też czarnym owcom wśród funkcjonariuszy, że to się w głowie nie mieści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fejsa nie mam bo nie lubie tej sztucznizny... to samo tyczy sie innych portali gdzie ludzie chwala sie tym co jedli gdzie byli i co wys*ali. Tak czy siak tablic nie zakrywam a moje auto stoi (niestety) na ulicy. Od spokojnego spania mam AC i tyle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fejsa nie mam bo nie lubie tej sztucznizny... to samo tyczy sie innych portali gdzie ludzie chwala sie tym co jedli gdzie byli i co wys*ali. Tak czy siak tablic nie zakrywam a moje auto stoi (niestety) na ulicy. Od spokojnego spania mam AC i tyle :)
:good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
714143 Fejsa nie mam bo nie lubie tej sztucznizny... to samo tyczy sie innych portali gdzie ludzie chwala sie tym co jedli gdzie byli i co wys*ali. Tak czy siak tablic nie zakrywam a moje auto stoi (niestety) na ulicy. Od spokojnego spania mam AC i tyle :)

Wszystko trzeba z głową. Sam wyrosłem już z postowania młodzieńczego na fejsie wiele lat temu, ale to fakt poraża mnie głupota i totalne zero pojęcie o ochronie prywatności wielu osób.

Nie mniej jednak ukrywanie tablic mnie juz nie rusza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.