Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy 2


Rekomendowane odpowiedzi

688508 A tak w ogóle to oryginalną eRkę miałeś czy?

 

tak tak ori, plus kilka rzeczy od siebie :D

 

Spoko, szkoda tylko, że przesiadłeś się na słabszy samochód :/

U mnie aktualnie bez wirusa, czyli jest słabszy od eRki, ponieważ Cupra po modach wypluła 265km, więc OPC póki co słabsze:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

688508 A tak w ogóle to oryginalną eRkę miałeś czy?

 

tak tak ori, plus kilka rzeczy od siebie :D

 

Spoko, szkoda tylko, że przesiadłeś się na słabszy samochód :/

U mnie aktualnie bez wirusa, czyli jest słabszy od eRki, ponieważ Cupra po modach wypluła 265km, więc OPC póki co słabsze:P

 

Chciałem coś młodszego, nie udało się znaleźć OPC więc wybrałem w pakiecie ale zdrowy i nigdzie nie ruszony. Póki co nie narzekam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

688508 A tak w ogóle to oryginalną eRkę miałeś czy?

 

tak tak ori, plus kilka rzeczy od siebie :D

 

Spoko, szkoda tylko, że przesiadłeś się na słabszy samochód :/

U mnie aktualnie bez wirusa, czyli jest słabszy od eRki, ponieważ Cupra po modach wypluła 265km, więc OPC póki co słabsze:P

 

Chciałem coś młodszego, nie udało się znaleźć OPC więc wybrałem w pakiecie ale zdrowy i nigdzie nie ruszony. Póki co nie narzekam :)

 

A no jasne, ja w sumie też nie narzekam :) Mega zadowolony jestem z foteli, niestety w Leonie miałem wersję z zwykłymi stołkami, ale tutaj to już wypas :good: szkoda, że dość wysoko się siedzi;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref]GreQu[/ref], W Cuprze miałem Recaro przód + tył czyli mega rzadkość :D teraz w Astrze tylko Recaro przód ale trzymają tak jak należy. Co do wysokości to fakt, na stołkach w Leonie siedziało się praktycznie na "podłodze".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No kopę ale co poradzić jak się chowasz u Fritza w piwnicy :P No Alfa ale póki mnie nie stać na widelca gran turismo muszę się bujać coupe dla ubogich ;) 2006r. motor to 2.4JTDm w serii 200KM i ponad 400nm wiec nawet się to trochę odpycha . (Nie)stety klekot bo muszę dymać kilkadziesiąt kilometrów do roboty ale do śmigania praktycznie tylko krajówką auto w sam raz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem pozwala mi wyjść na dwór ;) A tak poważnie, szkoda, że się wcześniej nie zgadaliśmy bo wczoraj wróciłem z PL właśnie... 400nm już musi trochę wciskać :) Tak czy siak, dla mnie wygląda świetnie. A coupe dla ubogich to ja sprzedałem w zeszłą sobotę (garbiego po 7 latach) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem pozwala mi wyjść na dwór ;) A tak poważnie, szkoda, że się wcześniej nie zgadaliśmy bo wczoraj wróciłem z PL właśnie... 400nm już musi trochę wciskać :) Tak czy siak, dla mnie wygląda świetnie. A coupe dla ubogich to ja sprzedałem w zeszłą sobotę (garbiego po 7 latach) ;)

 

U goodhopa wypluło nawet w serii 198KM i 460NM. Ja swoją poprzednią po prawie 6 latach pogoniłem i co najbardziej mnie zdziwiło poszła w jeden dzień. Wygląda świetnie ale ostatnie czarne auto jakie kupiłem, nikt nigdy więcej nie przekona mnie do czarnego. Wygląda fajnie przez następne 5 minut po umyciu.

 

P.S Następnym razem daj znać numer mi się nie zmienił od jakiś 6 lat w dodatku praktycznie połowę miesiąca to ja na chacie siedzę wiec browar będzie wskazany ;)

 

Piękna Brera, niedawno chorowałem na taką z 1.75TBi ale dostępność na rynku wtórnym praktycznie zerowa :(

Ostatecznie wpadło inne coupe dla ubogich ;)

No łącznie ze spiderem wyszło 20K sztuk. Kupić jakąkolwiek sensowną Brere jest ciężko na zachodzie ceny kosmos u nas wiekszosc to zmeczone życiem trupy. Dlatego jak szukałem auta też poważnie myślałem o tym Astonie Martinie dla ubogich z 2.0T niestety pierwszy kontakt i już wiedziałem, ze go nie chce bo o ile wizualnie jest super o tyle jeśli chodzi o zestrojenie zawiasu i układu kierowniczego to nadal zwykła laguna, a ja niestety zdążyłem już się przyzwyczaić do makarona. Choć dziś jak bym kupował auto to ani by to nie była Laguna ani Brera ;)

 

To jeszcze fotka wnętrza makarona.

 

VlJQwzq.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No łącznie ze spiderem wyszło 20K sztuk. Kupić jakąkolwiek sensowną Brere jest ciężko na zachodzie ceny kosmos u nas wiekszosc to zmeczone życiem trupy. Dlatego jak szukałem auta też poważnie myślałem o tym Astonie Martinie dla ubogich z 2.0T niestety pierwszy kontakt i już wiedziałem, ze go nie chce bo o ile wizualnie jest super o tyle jeśli chodzi o zestrojenie zawiasu i układu kierowniczego to nadal zwykła laguna. Choć dziś jak bym kupował auto to ani by to nie była Laguna ani Brera ;)

 

Nie wiem jaką wersją jeździłeś, ja mam poliftowe GT i ani na zawias ani na prowadzenie nie narzekam (4Control świetna sprawa). Poza tym przesiadłem się z Bravo II więc i oczekiwania w tej płaszyźnie jakieś wileki nie były ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4control zamienił bym w tym aucie na wielowahacz na tyle i wyszło by na + Za to w Brerze niby jest lepiej pod tym względem ale niestety auto waży ponad 1,5T wiec makaroniarze o przynajmniej 200kg przesadzili... wszystko ma swoje plusy i minusy. Ja żałuje, ze nie zdecydowałem się na CLK500 po zagazowaniu koszty podobne jak w 2.4 by były, a 100KM więcej i RWD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla niektórych coupe i dizel to też nie idzie w parze, a ja mam to akurat gdzieś bo Ci co tak twierdza przeważnie bujają się w okół komina. Robię spore przebiegi wiec dlaczego miałbym sobie odmawiać codziennej przyjemności z jazdy w miarę mocnym coupe? Różnica miedzy CLK na PB, a CLK na LPG wyniosła by u mnie jakieś 700zł miesięcznie. Z klekotem podobnie analogiczne auto na PB kosztowało by mnie 500zł na miesiąc więcej. Z resztą CLK jest tak "sportowe" jak koszulka polo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.