Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy 2


Rekomendowane odpowiedzi

681588 nalzłem lepsza w czeladzi

nie daleko M1, w stronę szpitala ?

 

 

Nieee tam lipa, ja jezdze na nowopognskiej na googlach nie ma zdjec ale jak miniesz cmentarz to jakies 500m po prawej stronie niebieskie szyldy i chyba 6 stanowisk i w tym piana. Musze sie jeszcze dow jaka ale napewno ma neutralne ph

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Futura 2....moja ulubiona felga :)

Oryginalny rozstaw?

Dop teraz zobaczyłem na kompie a nie fonie i widze ze to jednak keskin ;)

 

Tak to keskin kt1 ,nie znam fana vw ktory by nie chciał miec oz futury. Wygladaja obłednie a stanie bdb cena ok 4-6k ale niestety cos za cos :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie :)

Ja w sumie fan bmw i hondy ale vw tez mam i powiem szczerze ze najchetniej bym ta felge do każdego z tych aut wsadzil.. :P;)

Twoja fela na jednym rozstawie jest czy dwoch? W jakiej kasie wyrwales? :)

Tez mysle wlasnie o keskinach w tym rozmiarze do paska b4. Tylko pierw musze go wygluszyc i poskladac po malowaniu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie :)

Ja w sumie fan bmw i hondy ale vw tez mam i powiem szczerze ze najchetniej bym ta felge do każdego z tych aut wsadzil.. :P;)

Twoja fela na jednym rozstawie jest czy dwoch? W jakiej kasie wyrwales? :)

Tez mysle wlasnie o keskinach w tym rozmiarze do paska b4. Tylko pierw musze go wygluszyc i poskladac po malowaniu ;)

 

 

jeden rozstaw 4x100 et 35 ale na wiosne planuje kupic dystanse na tył 10 mm na przod 5 mm. Musze kupic sruby itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe auto, związany ze Skodą na minimum 4 lata. :kox:

 

Polecenie dla komisu - NIE MYĆ. Może w końcu jutro umyję.

 

IMG2152jp_aneaxrh.jpg

 

1.8 TSI 160KM, raptem 35 000km przebiegu. Na wiosnę 230KM, w tym roku jeszcze okleina firmowa. Póki co brak planów wizualnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref=#663399]Mickul[/ref], a co powiesz na temat tego silnika, słyszałem opinię (pewnie ludzi którzy go nie posiadali) że jest olejożerny, wiesz coś na ten temat?

Jak każdy TSI/TFSI ;)

To mój BMY był wyjątkiem. Zresztą ten 1.2 w Fabii [ref]krd[/ref] - też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref=#663399]Mickul[/ref], a co powiesz na temat tego silnika, słyszałem opinię (pewnie ludzi którzy go nie posiadali) że jest olejożerny, wiesz coś na ten temat?

Jak każdy TSI/TFSI ;)

To mój BMY był wyjątkiem. Zresztą ten 1.2 w Fabii [ref]krd[/ref] - też.

Nie wierzę, żeby przy prędkościach autostradowych jakiekolwiek auto z turbosprężarką nie brało oleju. Nie kupiłem 1.8 TSI po to, aby nie przekraczać 2500 obrotów. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę, żeby przy prędkościach autostradowych jakiekolwiek auto z turbosprężarką nie brało oleju. Nie kupiłem 1.8 TSI po to, aby nie przekraczać 2500 obrotów. :P

 

Nie oszczędzałem tego silnika, zwykle przy 2500 rpm dociskałem gaz. Sprinty spod świateł, szybkie trasy Wwa Łódź w okolicach godziny, na Mazury też wolno nie jeździł. Interwały 15 kkm stan na bagnecie w połowie skali od wymiany do wymiany. I tak przez 140 kkm.

Możesz nie wierzyć, zaklinać nie zamierzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój ojciec miał Jettę 1.4 160 KM i brała przy jeździe autostradowej (ale tak pod dwie paki) pół litra oleju na 1000 km. Zrobił nią 200 tys. i poszła, ogólnie samochód całkowicie bezawaryjny, tylko ten pobór oleju. Ale - serwis co 30 tys. km i Castrol z beczki (w ASO).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego teraz każę mu lać Penrite. :) Do Millersa też nie jestem na 100% przekonany, jeden z for(um)owiczów wrzucał niedawno w wątku olejowym zdjęcie otwartego silnika płukanego co wymianę z interwałem 10 tys. km, eksploatowanego tylko na Millersie i wyglądało to źle. Jak po Castrolu. Zresztą Millers z jakiegoś, sobie tylko znanego powodu nie podaje wszystkich parametrów olejów w kartach, a na rynku pojawiają się podróbki... nie straszę, to generalnie na pewno o wiele lepsza półka niż masówka, ale do np. Amsoila jednak nie ma startu.

 

P.S. 1.8 TSI chyba wymaga normy VW 504.00? :) Jak tak, to masz ograniczony wybór - 0W30 i 5W30. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
[ref=#663399]Mickul[/ref], a co powiesz na temat tego silnika, słyszałem opinię (pewnie ludzi którzy go nie posiadali) że jest olejożerny, wiesz coś na ten temat?

Jak każdy TSI/TFSI ;)

To mój BMY był wyjątkiem. Zresztą ten 1.2 w Fabii [ref]krd[/ref] - też.

 

Potwierdzam, niedługo 100tys km. i nie zdarza mi się dolewać w zasadzie. A też lekkiej nogi nie mam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.