Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy 2


Rekomendowane odpowiedzi

Toledo żyje, ma się dobrze, ale ogólnie ciężko jeździło mi się do pracy 80km dziennie z silnikiem 2.3 palącym 9 litrów na trasie z moją nogą. :D

 

Dlatego uratowałem Seicento, które było moim pierwszym autem w życiu zakupionym prawie 10 lat temu. Potem odkupił je ode mnie mój Tata i używał do przewozu śmieci z budowy, węgla, na dojazd do sklepu i ogólnie jako gruzowóz. W momencie, kiedy zapadła decyzja o zakupie dla Taty nowego auta i złomowaniu Seicento to wkroczyłem ja i wkładając w auto 650 złotych wymieniłem wszystkie filtry, olej, świece, termostat, lampy, drążki kierownicze, hamulce, wycieraczki, przeguby zewnętrzne i wewnętrzne, olej w skrzyni i opony. :lol: Tankuję za 60 złotych i przejeżdżam na 13 litrach prawie 300 kilometów. :D

 

IMG0414jp_ssashwa.jpg

 

Było to też auto na którym uczyłem się polerować i uczyłem jeździć. Teraz tylko wystarczy weekend na porządne odgruzowanie i będzie lala. Wczoraj mi się mega cieszyła gęba jak jechałem tym autem po takiej przerwie w tak dobrym stanie. :good::good::good:

 

Drugi właściciel, 116 000 kilometrów i oryginalny lakier na całym aucie <3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam, ja też tankuje za 60zł i przejeżdżam 300km albo i wincej, bez oszczędzania silnika :mrgreen:

 

Ale takie małe śmierdziele są fajne. W matiza w zeszłym roku też sobie podszykowałem do jazdy i za rozrząd, wahacze + wszystkie gumy przód, kable, świece, olej, itp itd, + robota za wsio nie zapłaciłem chyba więcej jak 500zł : D Łożyska czy klocki po 15zł :D Ciężko się rozstać, sentyment je.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.