Skocz do zawartości

Mainz Bri-10


grabek246

Rekomendowane odpowiedzi

Rowniez sie skusiłem na zakup tego płynu.

Jeszcze go nie uzywalem, ale zdązyłem powąchać...Jestem pewien, ze jego działanie mi podpasuje, ale czy nie macie w planach zmiany zapachu na bardziej przyjazny? :D

Rozmawiałem z producentem w sprawie zapachu, nie ma niestety możliwości jego zmiany - zmieniło by to wspaniałe właściwości produktu. Jak to mówią jak śmierdzi to działa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda trochę, trzeba będzie się przyzwyczaić ;)

Niestety, bri był kilka razy zmieniany w UK, miał różne kolory i zapachy, różne formuły i tak zostało :) ręczę, że po pierwszym użyciu zapach nie będzie miał znaczenia bo mycie zajmie 5x mniej czasu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dziś po raz pierwszy miałem okazję użyć płyn do mycia szyb Mainza.

Jestem pod sporym wrażeniem :shock: Mam bardzo słabą wode(mnóstwo kamienia) i podczas mycia auta w wyższej temperaturze zawsze coś zostanie na szybach po wycieraniu.

2 dni po myciu samochodu wziąłem się za szyby i płyn praktycznie bez najmniejszego problemu poradził sobie z każdym syfem.

Wewnątrz tak samo, tłuste ślady? 1 psiknięcie i 2 przetarcia mikrofibrą i śladu nie ma :)

Naprawdę polecam, świetny produkt-zawodolony jestem z zakupu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak z szybami zabezpieczonymi powłoką hydrofobową? można stosować bez obaw? ;)

Testowaliśmy z naszą niewidzialną wycieraczką i żadnych problemów nie odczuliśmy :good: dziękuję za opinie, Bri to z pewnością jeden z bestsellerów i ciekawych produktów na rynku :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiepski ze mnie fotograf bo nie mogłem uchwycić na zdjęciach tego jak u mnie dział Bri dlatego napisze jakie są moje odczucia po pracy z nim.

Używałem go do tej pory 3 razy i za każdym razem stosowałem podobny zestaw tj. fibra do czyszczenia i gładka szmatka do szyb do polerowania. Pierwszy raz obleciałem nim szyby od wewnątrz w moim VW. Drugi raz użyłem go na lustrze w domu i na jednym oknie, a trzeci raz użyłem go w ostatnią niedziele znowu na moim VW tym razem na zewnątrz. Moje spostrzeżenia są następujące: atomizer robi fajną mgiełkę przez co jest wydajny, dość szybko odparowuje i nie zostawia smug. Jest to bardzo dobry środek, który po prostu robi to co ma robić. Osobiście brakuje mi tylko ładnego zapachu :-]

Polecam :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.