Skocz do zawartości

Nowa Menzerna 3w1


bienek

Rekomendowane odpowiedzi

Ta pasta rzeczywiscie usuwa czy raczej sporo tez wypelni?

usuwa wiadomo nie te głębokie ale raczej powierzchowne jak widać na zdjęciu i ładnie odżywia lakier ja jestem bardzo zadowolony szczególnie na tak zniszczonym i twardym lakierze jaki posiada audi które robie "one stepem" teraz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam zepsuta regulację w polerce, predkosc elektroniczną zmieniam w ślepo, działa tylko zwiększanie natomiast zeby zresetować muszę wyciagnać wtyczkę z gniazdka :lol: Czy ta pastę trzeba używać z zasadą trzech prędkości czy można tylko na jednym biegu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Z one-stepów mi do gustu przypadł słynny Achilles.Też robiłem nim Audi czarny met.Wyszło super.Na masce porównywałem z FG400 i szczerze mnie zatkało.Na DA i urbanie wymiata świetnie.Na zjechanym lakierze na padzie fibrowym też daje rade i nie tylko wypełnia.Tnie jak dobra pasta i zostawia super powierzchnie.Sprzedałem FG400 i lecę wyłącznie na Achillesie wszystkim znajomym.Lekko ściorane Cherry Glaze.

Mało roboty efekt git. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Czyli mozna smialo powiedziec ze Menzerna 3w1 jest lepsza od np Cherry Glaze do szybkiego odswiezenia lakieru?dobrze rozumiem? na ile procent oceniasz stopien korekty?

 

Zdecydowanie to potwierdzam. Menzerna 3in1 ma praktycznie tą samą siłę cięcia co PF2500.

Cherry Glaze to takie szybkie AIO lekko scierne, coś tam sciągnie ale na pewno nie tyle co 3in1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedz ;) zapowiada sie ciekawie szkoda ze nie dostane probki do potestowania:) na zdjeciach korekta wygladala na ok 70% czyli bardzo dobry wynik jak na one step. A jask duze jest ryzyko powstawania hologramow? sf 4500 jest konieczna po 3in1?

W zasadzie ja robiłem jakąś gąbka z BOOL'a srednią i mam mało doświadczenia także mi hologramy w niektórych miejsach powstały ale wydaje mi się, że bez problemu można wykończyć nią powierzchnię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio robiłem X6 czarne uni one step wlasnie manzerną 3in1 i na DA czerwonym royal pads (rozleciał się podczas prac) dokończyłem Natem polish i zero hologramów po wymyciu eraserem, na to poszedł wosk Zymol i :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

mam za mało postów żeby pisać:

 

może ktoś usuwał resztki nie wypracowanej pasty z auta które stało 2 tygodnie?

 

używałem białej pasty rupesa i żółtego pada rupesa

 

po robocie próbowałem ipą<1:1> a potem nie rozcienczoną, potem robota umarła i znowu po 2 tygodniach próbuje to usunąć zmywaczem do silikonu i cieżko to schodzi, albo i wcale

 

p.

 

Przema

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Moderator
651041 Menzerna 3in1 spokojnie sobie da rade z hologramami po FG400

ale sprawdzales to ? bo ja czytalem ze 3w1 ma baaaardzo duzo wypelniaczy. W sobote jak robilem maske zamiast jej postanowilem uzyc 4000 zaraz po 2500.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.