Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ? 2


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Tu nie chodzi o przesadne świrowanie tylko o utrzymanie auta z jasną tapicerką w dobrym stanie.Wiadomo jest to niewygodne, ale jak ktoś np jeździ sam to jest to fajna opcja.Oczywiście nikomu tego nie narzucam-wiem, ze to jest jakieś tam odchylenie od normy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o przesadne świrowanie tylko o utrzymanie auta z jasną tapicerką w dobrym stanie.Wiadomo jest to niewygodne, ale jak ktoś np jeździ sam to jest to fajna opcja.Oczywiście nikomu tego nie narzucam-wiem, ze to jest jakieś tam odchylenie od normy :D

To grube odchylenie :kox: Auto ma dawać przyjemność z jazdy i posiadania. Jazda bez butów :shock: na pewno jej nie dostarcza, jest tylko problemem.

 

O swoje rzeczy należy dbać, jednak jeśli to się staje obsesją, lepiej jest ją wyleczyć niż w niej się dalej pogrążać (vide plany na pokrowce), bo takie życie staje się zbyt upierdliwe. Wiem, że pewnie się z tym nie zgadzasz, alkoholik też zawsze twierdzi, że nie jest alkoholikiem.

 

To Twoja indywidualna sprawa, nic nam do tego. Każdy ma swoje zboczenia. Ja np. zawsze staję w najdalszych zakamarkach marketowych parkingów, aby mieć pewność, że po powrocie nie znajdę żadnej nowej wgniotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

impex, ja mam psiknięte impregnatem do dachów od 303 , i nie brudzą się aż tak i łatwiej o nie zadbać

 

Psikałeś bardzo obficie w dywany, że aż ciekło czy tylko trochę.

Ja na 10 dywaników zużyłem 500 ml impregnatu Autoglyma, ale chyba on nie daje rady.

Też mam jasne dywany i ciężko mi zachować je w czystości.

Czym pierzesz dywany?

 

A to przede mną :-D

4961d5ae9e2e630bm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio gdy chwilę po całodziennym myciu spadł deszcz stwierdziłem, że następne mycie będzie wtedy gdy nic nie będzie widać przez szyby.

 

Dzisiaj wyglądał tak biedne, cały w pyłkach. To było silniejsze :dontknow:

 

Najpierw miał być pre wash, postanowiłem pobawić się fabryczną "pianownicą" od Nilfiska, piany nie stwierdzono ( trzeba będzie kupić PA ):

 

20150530_125223.jpg

 

Umyłem ADBL Cola ( widać, że z nabłyszczanie to nie bajki ):

 

20150530_133104.jpg

 

Ale nigdy, nie ma jest, żeby nie mogło być lepiej, więc popsikałem Finale:

20150530_133512.jpg

 

Opony i plastiki namleczkowane:

 

20150530_135011.jpg

20150530_141135.jpg

20150530_141434.jpg

 

Tak wyszedł:

 

20150530_171821.jpg

20150530_171834.jpg

20150530_171845.jpg

20150530_171903.jpg

 

Zostało jeszcze wnętrze, postawiłem na zupełny mat :good:

 

20150530_171957.jpg

20150530_172010.jpg

 

Jak wiadomo historia lubi się powtarzać, przy końcu ogarniania wnętrz spadł deszcz ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

geno, ale AMG zaleca wymianę jakoś po 3 tyś. albo po 1,5 tyś. Jakoś tak. Ja już bym auta od Ciebie nie kupił :D:kox: Ładnie oponki wyglądają :)

Zaleca, ale w silnikach V8, jak Twoj :mrgreen: Wczoraj trafiła sie traska wawa-bialystok-wawa i spalił co spalił. Moze na nowej oliwie by było mniej :kox:

image.jpg

 

Tylko ze w deszczu. Także uchyliłem bramę przy niedzieli, mowie wymyje, ale w sumie nie wypada.

image.jpg

 

To na szybki bezdotyk i niby okej :D

image.jpg

 

Ale jak sie przyjrzeć to :kox:

image.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.