Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ? 2


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba się skuszę na poli. Tym bardziej, że chyba reszta poduszek też wyleci i chcę to zrobić porządnie bo mam dość tego szarpania :mrgreen:

Jak na poli to tylko lizak skrzyni biegów, broń Boże boczne poduszki silnika bo osiwiejesz. :kox:

 

d91d86b8e67d14027b4afc0b9090a0c1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak dużo masz tej wody tam ale jeśli lampa jest podobnie skonstruowana jak w e39 to najlepiej wyjąć lampę, wyciągnąć żarówki/żarniki i przechylić ją powoli aż do pionu na stronę kierunkowskazu. Woda wyleci tą gumową rurką gdzie jest gąbka. Możesz wyjąć tą gabkę aby nie tamowała wody. Potem dopiero podsusz suszarką.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupusso, jakie klocki do power disc założyłeś? Miałeś je już wcześniej? Powiedz jak wrażenia z użytkowania i czy hałasują podczas hamowania.

 

Klocki Pagid, zostały stare.

Miałem power disc przy seryjnym układzie z przodu z tarczą 256 i klocek ceramiczny. Nie hałasowały, nic się nie działo. Obecne tarcze to 312 i jeszcze świeżynki, także za wiele nie mogę powiedzieć.

 

kupusso, Mierzyłeś bicie na piaście?

 

Lewa 0,01mm

Prawa 0,018- takie niecałe 0,02 mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klocki Pagid, zostały stare.

 

Nóż w kieszeni się otwiera... Dobrze przetoczone tarcze + nowe klocki nie mają prawa bić. Nowe tarcze + stare klocki to jakiś absurd, zwłaszcza jeśli tarcze zostały wymienione ze względu na bicie! :wallbash::wallbash::wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umyty samochód + zająłem się trochę dokładniej kołami bo ostatnio tylko woda z szamponem była grana. * Opony DG #701 + felgi Tuga. I na koniec Megs endurance.

 

Oczywiście miały być fotki przed - po, jednak po wysuszeniu pojazdu zaczął padać deszcz .. bo jak by inaczej, więc tylko jedna fotka w "trakcie".

 

wC4Sdl7l.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś poszalałem przy brata wozie

 

Kompleksowe mycie podręcznikowe + cleaner i wosk . Dodatkowo pranie wnętrza i czyszczenie z mleczkowaniem skór . Idealnie do nowego działu który startuje już za tydzień . Zdjęcia mam , na chwile obecną mały teaser

7m3UTtg.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klocki Pagid, zostały stare.

 

Nóż w kieszeni się otwiera... Dobrze przetoczone tarcze + nowe klocki nie mają prawa bić. Nowe tarcze + stare klocki to jakiś absurd, zwłaszcza jeśli tarcze zostały wymienione ze względu na bicie! :wallbash::wallbash::wallbash:

 

Mało wiesz o hamulcach skoro tak piszesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało wiesz o hamulcach skoro tak piszesz.

 

Kolega nowe teorie pisze. Nie obrażaj mnie. Jeśli w jakiejś książce bądź instrukcji serwisowej poważnego producenta znajdziesz takie herezje o których piszesz to podeślij nam tutaj a narazie bardziej się już nie pogrążaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.