Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ? 2


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Gold class :) daje większą głębie lakierowi i lepiej się z nim pracuje-o wiele lepiej się dociera i pachnie goframi z miodem :D ,Zakupię go ale w paście bo jakoś płyny mi nie podchodzą :dontknow:

Dobra niech stracę. Idę Cyknę fotkę. Za niedługo to się będzie rzygać wam chciało tym mercedesem :mrgreen:

Zdjęcia tego nie oddają ale jest dobrze :good:

1pwMQ37.jpg

qRAbTXv.jpg

Wu5UHOV.jpg

7v8uz4y.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Ja mam w daily i nie narzekam - przyzwyczaiłem się. Ale fakt, strzał ze sprzęgła o niebo lepszy.

 

Ok, wyjaśniło się że wziąłem największą twardość jaka była, nie wiem w sumie czemu :o ale conieco się ułożyło, pewnie się przyzwyczaje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

luq92, podobno bardziej miękkie mieszanki są całkiem cywilizowane ;) ja się przekonałem, w obliczu mega twardego sprzęgła, głośnego wydechu i innych atrakcji, twarda poduszka nie utrudnia aż tak życia. A same wrażenia są tego warte, bo prezycja seryjnej przekładni w Renault to jakiś żart w porównaniu do VAGów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie dzisiaj ale w ostatnim czasie zrobiona pełna korekta lakieru a wczoraj wymyty. Dzisiaj siadł Zymol HDC i Zymol concours. Zdjęcia po myciu, jutro zrobię z dzisiejszego woskowania. Takie oto moje wypociny :D coś tam zostało trochę myślę że w 90% usunięte defekty

WP_20150519_042_zpsj9uqbn6p.jpg

 

wierny pomocnik :)

WP_20150519_039_zpsugwkescf.jpg

WP_20150519_037_zpst5uzye4u.jpg

WP_20150519_034_zpszw8ljjr4.jpg

WP_20150519_033_zpskmctqkiw.jpg

WP_20150519_022_zpsaiodlsyr.jpg

WP_20150519_017_zpsucsaabhs.jpg

WP_20150519_007_zpsua7eiogc.jpg

WP_20150519_001%202_zpsnhqsix6m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawid.zu, jak dla mnie ta e46 jest perfekcyjna.

Mi osobiście e46 podoba się najbardziej w sedanie, do tego przedni zderzak i tylny - coś pięknego - to powinien być obowiązek w e46. Świetna felga, idealnie spasowana lotka, przednie lampy przyciemnione + czarne nerki no i oczywiście czarny kolor. :good::good:

Gdybym miał mieć e46 to chciał bym żeby tak właśnie wyglądała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.