Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ? 2


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Gracjan powiem szczerze że jak go chciałeś sprzedawać to nie raz już łapałem za telefon żeby wstawić go do garażu jak geno mówi na kiwki po mieście. Niestety rozsądek wygrał :/ strasznie mi się podoba ta olimpiada i jedyne co bym zrobił to wrzucił jakieś BBK na pokaz i do straszenia małolatów na mieście. Trzymaj go pod kocem bo nie ma takiej drugiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gracjan powiem szczerze że jak go chciałeś sprzedawać to nie raz już łapałem za telefon żeby wstawić go do garażu jak geno mówi na kiwki po mieście. Niestety rozsądek wygrał :/ strasznie mi się podoba ta olimpiada i jedyne co bym zrobił to wrzucił jakieś BBK na pokaz i do straszenia małolatów na mieście. Trzymaj go pod kocem bo nie ma takiej drugiej

 

Co do BBK to na przód na razie wleciał zestaw z RS4 360mm bo seria 320mm to była porażka... W tym sezonie na pewno do zmiany idzie tylny hebel ( seria 245mm :lol::lol: ), jest kilka pomysłów, zobaczymy co uda się upolować, min. to 300mm z S4 B6...

 

GracjanS4, pamiętasz jaki masz kolor na felgach? Myślę czy nie wrzucić takiego na moje BBS CH ;).

 

Nie mam pojęcia co to za kolor, jest to ori kolor BBS który oni określają jako antracyt (anthracite)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest gruba warstwa epoksydu. Wcześniej był fertan bezpośrednio na rdzę. Na epoksyd poszła szpachla i późnej podkład wypełniający. Niestety okazało się, że wżer był bardzo mocny i musiałem jeszcze raz zaszpachlować żeby finalnie wyrównać.

Na to podkład 1k, baza i bezbarwny. Wyszło bardzo fajnie jestem zadowolony bo idealnie udało się wyrównać ten spory ubytek i wyszło super. Jak usunę śmietki i wypoleruje to wrzuce jeszcze jakieś foto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manolito77 świetna czarnula, felgi bym tu srebrne widział ;)

Dzięki za miłe słowo.

Jeśli miałbym zmieniać fele to raczej chciałbym wrzucić 18-tki co pociąga ze sobą i zmianę butów pod takie felgi. Dlatego to raczej operacja na przyszły sezon.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W garażu też można super lakierować, różnica jest taka, że więcej syfu może siąść na lakierze i trochę więcej czasu trzeba poświęcić na obróbkę po lakierowaniu. I tak w tym wszystkim najważniejsze jest staranne przygotowanie powierzchni, nałożenie lakieru to tylko wisienka na torcie. Im więcej czasu poświęcimy na brudną robotę tym lepszy efekt uzyskamy :) Można i w komorze zrobić ch.... ,a można też w garażu zrobić ładnie i zgodnie ze sztuką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Dziś wiosenne odświeżanie.

Pastami Menzerna, UC i SRP

Zdjęcia suszarką nie oddadzą klimatu ale z dumą mogę powiedzie ze 90% rys usunąłem. Zostały nieliczne ale nie chciałem już bardziej ciąć lakieru. :)

 

 

2015_04_30_15_37_04.jpg

2015_04_30_15_37_09.jpg

2015_04_30_15_37_31.jpg

2015_04_30_15_37_49.jpg

2015_04_30_15_38_40.jpg

2015_04_30_15_38_44.jpg

2015_04_30_15_39_00.jpg

2015_04_30_15_39_15.jpg

2015_04_30_15_39_27.jpg

2015_04_30_15_39_30.jpg

2015_04_30_15_39_35.jpg

2015_04_30_15_39_37.jpg

2015_04_30_15_39_43.jpg

2015_04_30_15_43_58.jpg

 

Pozostało nałożyć powłokę na plastiki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Domel, ładnie :good:

Wkręciłem się. Jak widzę efekt polerki na lakierze przed i po - uśmiech z twarzy nie znika :) Sama praca maszyną jest wciągająca. "Pieszczenie" lakieru centymetr po centymetrze wciąga - szkoda tylko ze jest to czasochłonne. Sama maska zajęła mi 2,5 godziny.

Uważam ze nie jest to perfect ale w aucie na co dzień wystarczy.

Muszę zaopatrzyć sie w porządną lustrzankę kiedyś bo fotki są z dupy. Ale fajny lustrzany efekt osiągnąłem.

Nakładałem wosk okolo 3 godziny od 20:00 do 23:00.

Za chwilę jeszcze plastiki i Gyeon Trim.

go go go :ad::ad::ad::ad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś miałem pierwsze mycie na dwa wiadra. Szampon Mainz Passion i rękawica Gyeon Q2M Woolie Wash. Niestety w trakcie zaczął padać deszcz i musiałem szybko się zwinąć. Dokończę jutro, podobno ma nie padać. Zdjęć z dziś nie mam, tylko brudas na początku. Jutro postaram się coś cyknąć i wrzucić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.