Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ? 2


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

kupusso, Teraz jest ok bo ta zieleń to do niczego nie pasowała choć zamiast sprzedawać to mogłeś przemalować:)

 

Za dużo roboty. Jeszcze była druga sprawa, że mam przód za nisko opuszczony i opona ocierała o nadkole. Wróciłem do fabrycznego rozmiaru. Nowa felga jest też 2kg/szt lżejsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slovak, fipa, właśnie o to chodzi w tym egzemplarzu, że nie posiada m-pakietu i jest chromeline zamiast shadowline. Nie można robić całego świata na jedno kopyto. Czarna, srebrna lub niebieska e46 coupe, gleba, duże koło, czarna nerka, czarne listwy i mpakiet.

 

Obecne koło fajnie się wpasowało i dzięki idealnemu ET pozbyłem się wrednych dystansów :) Na ten moment aż chce mi się rano jechać do pracy żeby była okazja pooglądać jak to wygląda. Może nawet rano ochlapie ją demineralizowaną, żeby pod biurem fajnie wyglądała ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

escimo, zgłaszasz się na ochotnika do pracy nad Ursusem? Poproszę ojca to i 25-letniego zetora Ci udostępni ;) Czuje że by Ci pędzelków zabrakło :D:D

 

Ciągnąc zasady tematu, to nie napisałem że na felgi wrzuciłem BSD na szybkiego, a opony wpadł hi-end czyli K2 Bold :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dziś a wczoraj popołudniu trzeba było się odprężyć i umyć loche .

 

AF Avalanche + PA , 2 wiadra + 4 nano UV , suszenie i na koniec QD Smartwax One , szyby Megs GCC a na opony CG NS

 

Są i fotki po :)

JhOvK3K.jpg

VKkKkyq.jpg

cTnOQ1x.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.