Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ? 2


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Topić nie topić ale guma zimówe w 10 stopniach i tak już powoli traci właściwości bo jest za miękka.Ja też czekam jeszcze tydzień i wytaczam swoje świerzo polakierowane 17 na auto bo stalówka i kołpak to poprostu szpeci samochód :thumbdown: pozarym 205 szerokości to jest śmiech na sali na duży samochód

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem polerkę :mrgreen: Brakowało mi jakiegoś mega twardego pada do cięcia, ale coś tam udało się podziałać na DA. Jak na pierwszy raz jestem zadowolony :good:

 

Naczytasz się tego KA i pada dobrać nie umisz :):?::?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie, że grzeszę i jeżdżę brudnym autem, ale nie mam czasu no, a w niedziele sąsiedzi idący do kościoła nie pozwalają myć. :kox:

 

Usunięcie przekaźnika włączającego mijania 5 sekund od włączenia zapłonu (irytował mnie), przekręcenie kierownicy o jeden ząbek w prawo, bo tego wymagała (to nie brak zbieżności tylko poprzedni właściciel źle ją założył i informował mnie o tym już przy sprzedaży) i delikatna, ręczna polerka zegarów tak przy okazji. Możliwe, że za tydzień zrobię je jeszcze raz na małym BP + pasta 3M do plastików.

 

1jpg_wnxpaxs.jpg

 

2jpg_wnxpaxa.jpg

 

3jpg_wnxpanp.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej mnie rozwala jak ktoś przez pół roku jeździ na śmiesznej stalówce i udaje, że no przecież zima, a w lecie 17,18,19" zakłada i wow patrzcie jakie mam teraz super auto, teraz możecie oglądać, podziwiać. Cena używanych alu jest tak śmieszna, że ciężko pojąć o co chodzi. I te dylematy, w lecie mogę jeździć na profilu 40 a w zimie to balon 60 albo 65 bo dziury, śnieg i w ogóle komfort musi być. Wszystko na pokaz i nic więcej, bo jak to wytłumaczyć? Ja w Vitarze mam profil 70, oryginalnie 65 i nie uważam, żeby to był profil odpowiedni do osobówki, normalny balon. Jak miałem Ibizę to lato profil 40 a zima profil 50 i dwa komplety alu, na zimę o cal mniejszy i tyle, nie ma, że boli, normalna jazda ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamil_rosen, to raczej chodzi o to, że mniejsze opony za zimę są tańsze niż zbliżony setup letni na zimę. Jak ktoś głównie jeździ po mieście to max. cal mniej na zimę jest ok. Można jedynie bać się dziur i wyrw w drodze po mrozie. Zawsze to lepiej wpaść balonem niż skrzywić felgę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mati373737, szkoda komentować ;)

Ale ja doskonale rozumie, że 14" jest tańsza niż 17".

Chodziło o właśnie inny aspekt tutaj. Na lato to się trzeba pokazać, co ja to nie mam, jakie pięknie aluski.

"Zastaw się, a postaw się". A na zimę najbrzydsze, najmniejsze, żeby tylko jechało. Niestety auto też wtedy ludzie widzą, wiec nici z tego pokazywania :o Ale mniejsza z tym, każdy robi jak uważa ;)

ps. Jak widzę nowe auto za prawie sto kawałków które w zimie jeździ na kołpaku z Tesco to nie wiem czy się śmiać czy płakać :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej mnie rozwala jak ktoś przez pół roku jeździ na śmiesznej stalówce i udaje, że no przecież zima

 

Biała "stalówka", profil 70, wentyle LEGO. Pozdrawiam :good:

Akurat u Ciebie ta stal wygląda lepiej niż większość alu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrobałem dziś z rana szyby i byłem zadowolony, że wczoraj z braku czasu nie założyłem letnich... A wszystko wskazywało na to, że będzie pięknie. Słońce, brak wiatru <3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, akurat ostatnia aplikacja opti coata 2.0 Nie były masakrycznie brudne, ale zeszło mi i tak długo. Chyba w niskich temperaturach chemia wolniej/słabiej działa. Do tego ciężarków było sporo, a sciągnać klej z nich to też żmudna robota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.