Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ? 2


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Nigdy nie miał Renault i mu się wydawało że co się rozkręci to się później skręci

 

Skręciłem ! ino w jednym miejscu teraz brzęczy przy określonych obrotach, trzeba będzie znowu rozebrać :mrgreen:

 

Zostaw. Będzie na zaś, jak Ci obrotomierz padnie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiłem to już kiedyś, ale się powtórzę. Ten, kto wymyślił umiejscowienie czujnika położenia wału w Clio powinien zawisnąć. Pierdółka za 30 zł, a montaż trwał godzinę. Znowu wszystkie palce poobdzierane :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

luq92, skoro już to mówiłeś, to znaczy że już to robiłeś. Tym bardziej zastanawia mnie kupowanie czujnika na szrocie, bo nie masz gwarancji, że za tydzień znów nie będziesz musiał haratać łap. Ale, co kto lubi, ja bym wolał kupić w IC czy po prostu w sklepie nowy czujnik i mieć choć 1% większą szansę na brak usterki... Chociaż, to też nie reguła bo i nowe zamienniki potrafią klękać szybko, za szybko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie,

 

przez weekend "ogarniałem" samochód na zimę ;) co do zabezpieczenia lakieru, zdecydowałem się na Diamondbrite Protective Glaze Sealant. Oczywiście wszystkie prace przed nałożeniem PGS zostały wykonane, no może nie do końca, pominąłem etap z cleanerem, po przetarciu IPA położyłem PGS. Przy nakładaniu postępowałem zgodnie z instrukcjami producenta tzn. aplikacja mf i odczekanie około 50min do całkowitego wyschnięcia. Mogę powiedzieć, że produkt bardzo wydajny, maskuje mikrorysy i daje konkretny look ;) lakier szklisty i "przejrzysty ;) jedyny minus ( jak narazie ) cięzki w dotarciu. Powłoka ma się utrzymać przez okres 12 miesięcy, ciekawe czy da radę ;)

 

Oczywiście położyłem na małym obszarze na dachu ( ok. 30x30 cm ) Finish Kare 1000p dla testu.

 

Plastiki zewnętrzne zabezpieczone SG jet-black exterior trim restorer, progi przeleciałem Sonaxem BSD, alufelgi BSD,opony NIelsen, na przednią szybe wpadła niewidzialna Autolandu a boczne i tylną przetarłem Voigt nano glass ( szczerze, robi robotę, po każdym myciu szyby są zawsze nim przecierane ).

 

I to by było chyba na tyle ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek polerka klapy bagażnika:

 

P1050909j_wpxennx.jpg

 

I robienie z auta królika doświadczalnego:

 

1jpg_wpxnqnh.jpg

 

Na szybie też coś od dziś siedzi. Lewa strona 3xG1, prawa strona 1xPremium Vision. Maska pełna hologramów po lakierniku, ale póki co je zostawiłem i zaaplikowałem Fusso, 476s i Natty's Red - jestem ciekawy jak sprawdzą się na jałowym lakierze, który został tylko wyglinkowany. Nałożę jeszcze coś na felgi, światła, listwy i założę temat w testach. :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mickul, jaki to SV ?

 

Wprawdzie nie dziś i nie wczoraj ale coś tam podziałałem w środku swojego nowego nabytku na korektę musi poczekać do wiosny

 

Z racji że wnętrze jest w kolorze jasnego kremu , to środek do najczystszych nie należał fotek jest kilka tylko dla pokazania efektu

Dywaniki wyglądały tak

GpccMUC.jpg

bJdyp94.jpg

Pierwsze koty za płoty

u53wJCQ.jpg

nF6PnbJ.jpg

n6SCuTJ.jpg

V1Yxrr9.jpg

Dla utrzymania efektu , zaimpregnowałem je odpowiednio

bb7gWEh.jpg

Pędzelkiem też coś tam pomachałem

oYwBWjZ.jpg

zedRL5Z.jpg

pcqi8iM.jpg

5ORmcWP.jpg

Skóry też zostały odpowiednio potraktowane

xE8XHxt.jpg

E5fx9tV.jpg

Cym7stq.jpg

Na fotelach nie ma jakiś drastycznych 50/50 z racji słabego światła

mzJB6lQ.jpg

Detale dostały odpowiednie zabezpieczenie

V1bmgWv.jpg

D0whpUc.jpg

nOxEd23.jpg

LHT3KOe.jpg

 

Ogólnie było widać w środku że auto było "przygotowane" do sprzedaży toną Plaka i innych "profi" kosmetyków . Teraz w do środka wsiada się aż miło gdzie pachnie skóra (Gliptone :-] ) a dywaniki nie straszą syfem i wilgocią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasny srodek dodaje luksusu.Ladnie wygląda beżowy, rudy, szary srodek w wiekszym aucie-czarny wygląda jak dla troche slabo.Szczegolnie jesli stoją 2 takie same auta obok siebie i jeden z ciemnym wnętrzem, a drugi z jasnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.