Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ? 2


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

chris18404

Czego szukasz?

 

 

hmm coś z horneta 600 lub inney model z szosowo turystycznych/enduro

 

Dobry wybór golas z sercem ściga tez go brałem pod uwagę ale jak na pierwsze moto stwierdziłem ze jest za mocny,kawa jest w sam raz można już poczuć ze jedzie ale nie jest na tyle mocna żeby nie dało się nad nią panować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też myślę nad motorem i zastanawiam się nad:

- Suzuki GSR 600 FZ6 Hornet

- Suzuki Bandit GSF650N

- Aprilia Mana 850

 

kolejność przypadkowa

 

 

Śmiało możesz brać gsf badit ja mam tzw olejaka 600 ale późniejsze modele chłodzone cieczą ładniej wyglądają choć hornecik też nieźle się zachowuje na drodze wybór należy do ciebie i oczywiście kwoty w kieszeni na zakup.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też polecam Bandita. 4 sezony miałem olejaka :) Przebieg 80 tys. km i jedyna rzecz, która w nim się zepsuła chłodnica(koszt używki 200zł)

IMG_0057kopia.jpg

 

 

Motocykl bardzo wygodny i mimo, że ciężki nie czuć tak bardzo tych kg. Polecam osobom, które mają powyżej 1,80 pozycja zdecydowanie bardziej wygodniejsza niż w Hornecie( znajomy miał i często się wymienialiśmy)

Na sezon 2016 jest plan poszukiwania 650N :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no te e38 kozak.To jest paradoks w modelach bmw.e38 to 7 a e39 to piątka a numer ma wyższy;).Np golf jest 1,2,3,4,5,6 ,a tu jak nie znasz modelu to jak ci ktoś powie że ma e36 czy e39 lub e60 to kapa jak sie nie znasz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chris18404

Czego szukasz?

 

 

hmm coś z horneta 600 lub inney model z szosowo turystycznych/enduro

 

Jakby Cię coś takiego interesiło to polecam. Moto z b.pewnej ręki

http://olx.pl/oferta/honda-varadero-100 ... 7GI4T.html

 

Dzieki za podesłanie , ale jak dla mnie to stanowczo za duzy sprzęt, dopiero zaczynam przygodę z dwoma kółkami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam kawe er-6f (egz na kat A są na takiej tylko model n bez owiewek)

przyjemne moto na pierwsze jazdy :good:

tak wygląda mój :

kawa.JPG

 

Może nie dziś ale w tym tyg zaaplikowałem na e46 takie cuś

gen%2B3%2Bglasscoat.jpg

 

 

Model motocykla na egzaminie zależy od ośrodka w Warszawie jest to Suzuki Gladius a np w Ostrołęce zdawałem Yamaha XJ6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.