Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ? 2


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Może nie dziś, ale całkiem niedawno, wymieniłem żarówki od postojowych na LEDy z Aliexpress, koszt ok. 9PLN za sztukę, świecą całkiem ładnie, a i jakość wykonania na duży plus. Dodam, że żarówki w światłach mijania, to Ring Automotive Xenon Ultima, po zmianie ze standardowych H7 mocno różniła się barwa pozycja/mijania na niekorzyść pozycyjnych... Teraz jest odwrotnie, bo "chińczyki" świecą mocno i biało/niebiesko:

 

out.php?i=929403_img-0748-5-.jpg

 

out.php?i=929404_img-0749-2-.jpg

 

out.php?i=929405_img-0750.jpg

 

out.php?i=929406_img-0751.jpg

 

out.php?i=929408_img-0752.jpg

 

out.php?i=929409_img-0753.jpg

 

out.php?i=929410_img-0754.jpg

 

out.php?i=929411_20141213-142414.jpg

 

"Krajowy" akcent wleciał na klapę...

 

out.php?i=929412_20141213-142306.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
krd skąd takie zamówiłeś?

 

Allegro- 4950608667

 

Świetne te dywaniki. Nigdy nie widziałem takich na żywo. Coś czuję, że przyszły samochód je dostanie. Kamilgt, krd, pasują idealnie, czy są jakieś problemy ze spasowaniem?

 

Jak przyjda to zrobie pare zdjec i wrzuce. W sumie sam jestem ciekaw ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odebrałem nowe dywaniki petex gumowe do autka,

zabezpieczyłem 303 i po odkurzeniu wnętrza auta wylądowały na zimową aurę.

 

Szkoda że to już nie ten PETEX co kiedyś - moje w C3 nie przejeździły dwóch sezonów, wytarły się po stronie kierowcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie dziś, ale całkiem niedawno, wymieniłem żarówki od postojowych na LEDy z Aliexpress, koszt ok. 9PLN za sztukę

 

podaj link do aukcji, planuję zakup właśnie takich ledów do postojówek

 

Przyłącze się do prośby o linka. Komputer nie wywala błędów, czy nie masz kompa w mondeo? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie dziś, ale całkiem niedawno, wymieniłem żarówki od postojowych na LEDy z Aliexpress, koszt ok. 9PLN za sztukę

 

podaj link do aukcji, planuję zakup właśnie takich ledów do postojówek

 

Przyłącze się do prośby o linka. Komputer nie wywala błędów, czy nie masz kompa w mondeo? :o

w MK3 nie ma kompa , ale ja mam takie same w MK4 gdzie już jest szyna can i wystarczy kupić ledy z CAN-BUS i smigają pięknie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Escimo potrzebujesz po prostu ledy smd CAN BUS i wtedy nie wywala. Tylko nie rozumiem po co gdzieś daleko zamawiacie jak pełno tego i w sklepach u nas i na allegro.

Mam ledy w 2 swoich. Kumple zobaczyli to i do Focusa,Mondeo mk4,BM5, Mazdy 6 wsadzaliśmy.

Lepiej kupić na zapas na allegro 3xtaniej. Fakt, czasem jakaś się może spali ale koles do BMki kupił drozej w sklepie i krócej wytrzymały.

 

No i mam na myśli i postojówki i wnętrze.

O, teraz zauwazyłem,że to Pajko...wkońcu wymieniłeś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BP, ja akurat byłem przy Conrada. 28 zł z myciem podwozia i kół.

Dla mnie najlepsza opcja na zimę, 10 minut i auto wyjeżdża czyste i suche. Przy powłoce zero stresu, a jak coś się pojawi to i tak na wiosnę przelecę finishem i będzie lala.

Inna sprawa że mi sraczka na detailing mocno przeszła. Chyba przez Mohsa, najpierw mycie na jedno wiadro, wycieranie byle jak. Teraz "szczoty". A na wiosnę pewnie znowu zawita gejonik;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.