Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ? 2


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator
Wali jakimiś jagodami ;) Dzieki Bogu udało mi się uwolnić z tej sekty pod tytułem SG...

Znalazłem ostatnio opakowanie. Aplikacja to jedna wielka masakra oraz mazy w efekcie finalnym, ale krycia i kropelkowania nie można mu zaprzeczyć - robi robotę. Sprawdzone na szczurku.

2017-03-25_16.27.40.jpg

 

Od kilku tygodni uzywam tez SG Tire Cleaner - tez urywa dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tire Cleaner to moim zdaniem najlepszy produkt od SG. Kiedyś nawet Piotrek robił test vs ADBL i tam Pure Black Tire Cleaner wypadł lepiej.

 

Za to za np. Beads Spray Wax to kompletny dramat. Aplikacja taka jakby człowiek nacierał auto nie woskiem, a jakąś zasychającą "Kropelką"....

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie chciałem pisać, że Toszek ;) Miejsce bardzo ciekawe do zwiedzania. Nie tyle sam zamek (to w zasadzie zlepek historyzujących domysłów na temat jego przeszłości), co całe miasteczko, ze względu na kapitalnie zachowany historyczny układ urbanistyczny. Jest maleńkie, a pomimo to wygląda jak miasto, z dużym rynkiem, przy nim ratuszem (niestety on sporo odstaje wykończeniem od historycznej i historyzującej zabudowy dookoła) i kościołem oraz klimatycznymi uliczkami, przy których są nawet ponad 200-letnie domy. :good: Za miesiąc będzie tam ładnie wyglądało, bo miasteczko jest ciekawie położone krajobrazowo i naprawdę zielone wzgórza na które widok rozpościera się z dziedzińca robią wrażenie. Niedaleko jest też taka wioska o nazwie Bycina, gdzie znajduje się ogromny pałac, niestety w bardzo złym stanie. Jak pierwszy raz w życiu podszedłem pod niego, to autentycznie się przeraziłem, bo zza domów wyjrzała potężna fasada bez okien. Ale słyszałem, że Bycinę mają remontować - mam taką nadzieję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

[ref=#ff3366]xdaavi[/ref], [ref]Michał126[/ref], Dzięki za informacje :)

Jeśli to Toszek, to już zwiedzony. Ale kilkanaście lat temu, więc już zapomniałem jak z parkingu wygląda ;)

Pałac w Bycinie też obejrzałem po wizycie w Pławniowicach.Tam to jest już konkretny pałac do zwiedzania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref=#00aa00]rychu[/ref], fakt, w Pławniowicach też jest co oglądać, poza tym tamtejszy pałac miał szczęście. W Bycinie jest większy i robiłby większe wrażenie, gdyby tylko ktoś był skłonny przeznaczyć kilkadziesiąt milionów złotych na jego renowację. :(

 

O Toszku warto pamiętać, że kiedyś mówiło się "Gleiwitz O.S. bei Tost O.S.", a nie na odwrót. Czas się tam poniekąd zatrzymał, bo po wybudowaniu większości obecnej tkanki miasta ono się już nie rozwinęło i jest w takiej skali, w jakiej prowincjonalne w sumie miasta były przed rewolucją przemysłową. Moim zdaniem to jest fenomen i to warto zobaczyć i poczuć. Fakt jednak, że to miasteczko jest w sumie taką zamkniętą strukturą, nie leży na szlakach turystycznych i może to i dobrze, ale na pewno nie dla jego stanu. Do pełnej świetności brakuje mu rozgłosu i pieniędzy. Niemniej ja, mając tam nieco ponad 30 km, uwielbiam tam przyjeżdżać właśnie w maju-czerwcu i zaglądać w te poniemieckie kąty. :)

 

Trochę odeszliśmy od tematu, ale mam nadzieję, że kogoś jeszcze to przekona do odwiedzenia tej pięknej okolicy i żaden moderator, z Tobą włącznie, nie usunie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felgi do R5 wróciły z (reno :D:D )wacji, nie będę nic mówił o jakości usługi, powiem tyle: nie róbcie tego po znajomych :/:/

Jako że troszkę się zabrudziły, bo leżały to warto było umyć

u9cbgh6.jpg

oględziny

 

 

qokUvva.jpg

jeszcze coś tam psiknę wodą z myjki, przydałoby się wypolerować jednak bo morka i jakieś kropeczki widać

 

 

FextshA.jpg

2t7tnDc.jpg

czas na ADBL YETI, a na drugim, taka wulkanizacja :/

 

 

HbwERD2.jpg

jeszcze ADBL Cola Shampoo

 

 

oF5l1Z1.jpg

:D:D:D

 

 

vtOGcpT.jpg

Tire & Rubber, jeszcze jutro(chyba) przetestuje 2 dressingi do opon :)

 

 

qu9AObj.jpg

Myślę że spoko :D

 

 

l6lSUri.jpg

I znowu, taka wulkanizacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.