Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ? 2


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Ogarnąłem koniec końców po zimie :

- deiron & tar&glue

- Pianowanie, płukanie, dwa wiadra

- glinka

- Finish koch antiholo na miękkim

- i tu był dylemat czy kłaść powłokę czy wosk czy coś innego koniec końców polecał CarPro Essence + Sonax PNS (efekt daje zupełnie inny na moje niż wosk, ale właściwosci hydrofobowe 1 klasa)

- NW przód UltraGlaco, ale przed tym polerowanie tlenkiem ceru

- lusterka boczne soft 99 glaco mirror coat zero

 

żeby nie być gołosłownym udało mi się ustrzelić 2 fotki, jak wleci letni felunek dodam foto w całości :)

1a279ae1cb3b.jpg

 

8ffec83f0c6a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj umyłem :)

Najpierw Prickbort

-Vampire Liqiud

-pre wash

Piana Sg plus troszkę szamponu Adbla

mycie na dwa kubełki

mycie szyb płynem Adbl plus Nw Autolandu na tył bo na reszcie szyb siedzi Ultra Glaco

plastiki Jet black

na opony Black Mamba na felgi poszło Bsd

a na lakier Amulet :):D<a href=11c926c8cc7f79c8gen.jpg' alt='11c926c8cc A tu Efekt;D

A i odkurzyłem i umyłem dywaniki gumowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bmw 535d f11 :)

To juz torpeda :good: mam porownanie do x6 4.0d i jak tamto ciagnie jak oszalale mimo swojej masy to leciutka 5 musi byc slodkim miodkiem dla kierowcy :kox: ale kolor ze wzgledu na branding czy taki pomysl z czapki;D zabka popierd...cz^^,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref]TfB[/ref], autko jest jeżdzącą reklamą firmy dlatego taki kolorek... bo właśnie tym się firma zajmuje, więcej nie powiem żeby nie być posądzonym o reklamę właśnie:D Ja na swoje 265km (po chipie) również nie narzekam, ale to prawda 5teczka jeździ pięknie:) :song:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref]TfB[/ref], autko jest jeżdzącą reklamą firmy dlatego taki kolorek... bo właśnie tym się firma zajmuje, więcej nie powiem żeby nie być posądzonym o reklamę właśnie:D Ja na swoje 265km (po chipie) również nie narzekam, ale to prawda 5teczka jeździ pięknie:) :song:

 

Ja bym tam widzial porzadny mat^^, albo satynowy mat ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

[ref]rafgix1[/ref], kupiłem w Castoramie modelowo to K5 EU takie bylo oznaczenie jak chcesz to kod produktu 202225

 

Wrażenia jak na razie 2 auta umyte i jestem bardzo zadowolony ciśnienie dobre czuc odrzut reki, myjka cicha szybko sie wyłącza po puszczeniu raczki. Moge Smiało polecic choć mam ja dopiero 1 dzien

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana poduszek chłodnicy, od dawna nie dawały mi spokoju, mimo, że samochód świeży,

to od lekko dygotającej chłodnicy szły wibracje na cały samochód, niestety nie wiem dlaczego,

ale gwarancja tego nie obejmowała...

 

Po wymianie spokój, zero wibracji :)

Jutro muszę tylko podskoczyć do jakiejś stacji kontroli pojazdów na ustawienie świateł.

 

IMG_3527.jpg

Czarna łapa obowiązowo przy pracach :D

IMG_3528.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref]vertix[/ref], jak doszedłeś do tego, że to poduszki chłodnicy? ;)

 

zupełny przypadek, Leon spędził jakiś czas temu 1,5 tyg w ASO, byla regulacja poduszek silnika, sprawdzanie przegubów, wyważanie kół na wszelkie możliwe sposoby, aż któregoś dnia poszarpałem chłodnicą i wydawało mi się że nie powinna mieć żadnego luzu, spotkałem się z kolegą z forum Leonclub i wszystko stało się jasne, u niego chłodnica sztywniutka.... 4 poduszki kosztowały mnie 70zl, w aso chcieli 450zł za ich wymianę :D

W końcu mam spokój :)

Stare poduszki o dziwo nie były w żaden sposób zerwane, nastomiast w porównaniu do nowych były dużo miększe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.