Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ? 2


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator
Jakby mnie kobieta zastała w łazience z kołem od samochodu i chemią to miałbym z godzinne kazanie :D

no smród chemii był mocny także szybko "wyleciałem" "na dwór" ;)

 

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
idiotą nie jestem;)

 

Może złośliwy ,) Ja bym miał minus u trojga sąsiadów myjac w ten saposob koła ,)

oczywiście:) u mnie tez by była afera ;)

 

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

 

Dodane po 26 sekundach:

Nie zna życia ten, kto nie mył kół pod prysznicem :kox:

to dziś dopiero straciłem dziewictwo w tej materii

 

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie nielakierowane plastiki na zewnątrz wymyłem Red Devilem i nałożyłem Jet Black'a. Podjąłem się wyczyszczenia/wypolerowania chromowanej kratki w przednim zderzaku, niestety efekt mojej pracy jest nieakceptowalny... :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umyłem na dwa wiaderka :) oczywiście wcześniej pre wash tylko już nie pamiętam co byla za piana;). :D .Potem, nawoskowałem Hi tempem cała furke .Na opoony dressing Adbla;). Czuć fajnie przy aplikacji zapach ciasteczek. Na plastiki Jet Black. Na felg położyłem Botox :kox: . Brak zdjęć bo jak skończyłem było ciemno i nic nie było by widać :zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21bpzxs.jpg

 

prewash SG fruit snow foam, mycie szamponem Time to Shine Bubbles2,detale apc ADBL pro, dywaniki gumowe i opony cleanerem ADBL, Dressing na opony meguiars endurance, Suszenie 2x fluffy i kilka fibr na wnęki i QD1 ADBL

 

jedna fota bo bateria padla w telefonie... :roll:

tak wiem zgubiłem kołpak jeden :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref=#ff3366]Creteriv[/ref], powiem ci że jest gęsto :D ja się bawię lidlem niestety ;)

 

Dodane po 57 sekundach:

[ref=#ff3366]Creteriv[/ref], a zaraz nie ma w tej twojej myjce fabrycznie pianownicy? z tego co obczaiłem na internecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest jakis biały pojemnik z lufką ale bez zadnego filtra/sitka czy cokolwiek i piany nie robi ; p i jakies dwie koncówki dodatkowe do mycia są ale po testach, tez nie widzę ich przydatności do czegokolwiek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pre-wash ADBL Yeti, koła umyte Excede Ultimate Wheel Cleaner, mycie na dwa wiadra w SG Sleek & Bulbby, szybki wosk SG Carnauba Spray Wax, szyby potraktowane Nielsenem Blue Window Clean II, wnętrze delikatnie odświeżone SG IQD i wypachnione Stripperem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj szybka akcja przy tatowozie. Piana SG, felgi wymyte EF Wheel Cleaner, opony Pure Black Tire Cleaner, dwa wiadra z szamponem SG, suszenie fluffy no i zaczęło padać, także auto do garażu i nic więcej nie zrobione. :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem tylko wymienić dwie przepalone żarówki w zegarach na konsoli środkowej...

 

...ale zastałem taki dramat: :dontknow:

 

Ellywnsh.jpg

 

Pierwszy przejazd pół na pół menzerną 400 ręcznie na szmatce:

 

XhBo18Hh.jpg

 

Finisz kochem: :-]

 

gTz3zerh.jpg

mvZ8Ecdh.jpg

 

Parę głębszych rys zostało, ale plastik jest wklęsły, więc wszelkie maszyny odpadają, a ręcznie na szmatce bym musiał cały dzień jedną szybkę zdzierać - nie ma to sensu. :?

 

Komplet:

 

FlBYF0Dh.jpg

 

A, że godzina przedpołudniowa, to stwierdziłem że sobie roboty dodam:

 

VeBNxf9h.jpg

 

Gotowe:

 

HH4u4ejh.jpg

 

No ale jak to robić jeden tylko, jak dwa są tunele? :kox:

Dramat, kurde panie, po prostu dramat... :zly:

 

Hy7eAXoh.jpg

 

Ale ostatecznie może być, tych po obwodzie nie ruszałem dalej: raz, że są za głębokie, a dwa, że nachodzi w tym miejscu plastikowy tunel na zegar, więc trochę daremna robota.

 

nA2gKWCh.jpg

 

W sumie od 10 z obleceniem całego wnętrza NL-em i demontażem/montażem całej konsoli środkowej żeby żarówki wymienić, wyrobiłem się do 14. :ad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie ogarnąłeś zegary ;) Te z alfy szczególnie mi się podobają. Ja dziś natomiast wyłożyłem trochę grosza na dedykowany katalizator bo poprzedni właściciel wydał całe 60zł i wspawał tłumik w puszcze od katalizatora. Jeszcze kilka wypłat na poprawki i będzie dobrze :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś akcja operacja :D Czyszczenie Alu letnich :D Wyglądały całkiem ładnie :kox:

 

DSC_0001.jpg

DSC_0002.jpg

DSC_0003.jpg

DSC_0004.jpg

 

Arsenał :) 2 razy umyte 1:3 Alux , Iron , Prickbort . Na koniec glinkowanie i umyte szamponem .

 

DSC_0005.jpg

 

Prick miał roboty :kox:

 

DSC_0006.jpg

DSC_0007.jpg

DSC_0008.jpg

DSC_0009.jpg

 

Efekt :song::song: Uprzedam opony zostały umyte i zabezpieczone po tych fotach :acute:

 

DSC_0010.jpg

DSC_0011.jpg

DSC_0012.jpg

DSC_0013.jpg

 

Jest różnica :D

 

DSC_0014.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.