Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ? 2


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator
W temacie - zmieniłem koła na zimowe :D Zostałem zmuszony do wyjazdu Fabią z garażu więc niestety plan by nie ruszać kół przepadł...

hahahaha mam to samo.

Fordzik stoi w garazu od ponad miesiaca :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długi weekend zatem konkretne mycie auta :) Powłoka Sonax Polymer Netshield bardzo ładnie wytrzymała sól + 3 misiące mycia na bezdotykówkach - dla utrwalenia efektu odświeżyłem Sonaxem BSD - i wio w góry :) Zimówki Nexen naprawdę dały radę - jak widzicie, na lokalnych drogach zero pługów, odśnieżarek, niektórzy skapitulowali i porzucili auta :P

 

2u5anpg.jpg

 

6z1m6q.jpg

 

2h7opq9.jpg

 

2ui7i1h.jpg

 

2ivfps7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety u mnie w Radomiu podobno jest jeden co regeneruje,ceni się ,a opinie o nim takie sobie. Znalazłem na aledrogo aukcje:wysyłam swoją,a oni dają mi już po regeneracji ,koszt 550 zeta(rok gwarancji).Korzystał ktoś z Was z takiej opcji ? Ile faktycznie po naprawie wytrzyma km?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu mrozy ustały, więc mogłem obmyć rydwan z soli i błota na bezdotyku. Serce już mi się krajało jak widziałem jaki usolony jest a ja nie mogłem pomóc :/

 

 

Co prawda w drodze powrotnej zdążył się już ubrudzić, ale przynajmniej nie ma już soli :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref=#ff3366]rufi75[/ref], moja siostra ma Astre H i też maglownica się pociła i to mocno. Mechanik znalazł dobrą używaną i wymienił. Koszt to 500zł z wymianą. A z tego co się zorientowałem to pod Toruniem regenerują w cenie ok.tysiaka z gwarancją roczną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu uporałem się z moimi zaśniedziałymi plastikowymi chromami wokół szyb w passretti :kox: Dzisiaj czas i siły starczyły tylko na zrobienie lewej strony, jutro zabieram się za drugą, która jest w troszkę lepszej kondycji.

 

Fotki przed:

1.jpg

2.jpg

 

I po:

3.jpg

4.jpg

 

Efekt rewelacja. Zostały usunięte praktycznie wszystkie zmatowenia. Na wiosnę zrobię jeszcze szybką poprawkę i porządne zabezpieczenie... Własnie! Co polecacie do zabezpieczenia takich chromów? Przez chwilę przez głowę przeszła mi myśl, żeby nakleić na te listwy folię bezbarwną :kox:

 

Aaa i jednocześnie pożegnałem się z pianą aktywną, a przynajmniej nie wyżej niż dolne chromy, szyby itd. Nie mam zamiaru mieć dejavu za parę pianowań. Piana owszem pójdzie, ale tylko na maskę, tył i dolne partię drzwi amen :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do Opla Combo kupowałem w IC regenerowaną za około 500 zł z roczną gwarancją. W ciągu 6 miesięcy wymieniłem ja 4 razy i sprzedałem samochodów z stukającym mogłem. Na szczęście zwrócili również koszty wymian.

właśnie ,czysta loteria,jak się trafi,zdecyduje się jednak na regeneracje,przynajmniej rok gwarancji w razie w

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.