Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ? 2


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Mój pierwszy projekt detailingowy;) Focus MK1 Juicy Green z 2004r. Niestety słaba jakość zdjęć kompletnie nie oddają efektu. Poza tym pogoda tez nie sprzyja takim zdjęcia. Myślę, ze jak na pierwszy raz wyszło całkiem fajnie. teraz Focus czeka na nowego właściciela. Jeśli ktoś zainteresowany to zapraszam na priv.

 

234bde3e0f8674d9.html

5f1cf6e4eda8ce74.html

11d5dfc5c4b491a2.html

94dda89553a631ed.html8ee88ddea8df3e78.html

34a2c431e7e1c84e.html

f6a31be82aee2fb3.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji braku czasu nie myłem swojego auta od miesiąca i nie przygotowałem lakieru do zimy. Dzisiaj mycie. Zymol Titanium znów mnie miło zaskoczył. Nałożony w połowie września na HDC, wiele razy myty również mocną pianą na bezdotyku. Dalej siedzi :evil: Na dworze było 5st. C a w garażu z 10st. więc nie usuwałem go żeby kłaść FK. Popsikałem sonaxa BSD i to musi wystarczyć przez zimę. Na wiosnę zakupię znów Titanium bo to bardzo dobry natural. Nie tak dużo droższy od Carbona a siedzi 3-4 razy dłużej. Look ten sam, docieranie ciut gorsze ale wytrzymałość to rekompensuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.