Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ? 2


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Nic nie inwestuj, tylko wypucować i pod kocyk do garażu (suchego!) ;)

To właśnie chciałbym zrobić z czwórką za kilka lat :good:

Jeśli chodzi o dwójkę to wszystko rozbija się o ceny polis OC. Zarejestrowałbym go jako zabytek (rok produkcji 1988) ale ma LPG :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję ale ładny to był na letnim setupie teraz na stalufeldze to cywil no może troszkę grzebniety :) hehe ale to prawda mało jest zadbanych sztuk i nawet pasjonat marki nie oznacza zadbanego auta...

810a40958cdccdbdb20cc51eb0f1e742.jpg

 

Wysłane z mojego Tornado 348 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie ori bbs leżą tylko są na nich letnie opony jakoś się nie zebrałem żeby po przekładać zresztą zimowa aura marnie sprzyja dobremu wyglądowi i szczerze nie zależy mi na tym specjalnie ale może jeszcze mi zachce któregoś pięknego dnia w przypływie dobrych chęci heh

 

Wysłane z mojego Tornado 348 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeżyłem je we własnym zakresie przed poprzednią zimą ale po tym sezonie pewnie będzie trzeba to zrobić jeszcze raz bo zapomniałem dać epoxyd hehe w sumie to i tak nie ma tragedii z trwałością poszedł podklad akryl + baza akryl

 

Wysłane z mojego Tornado 348 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świecenia nie pogarsza może zmieniać kolor światła ale nie jakoś znacząco najbardziej to widać nocą na bliskim obiekcie przed nami na który świecą światła ja mam xenon to i tak barwa światła jest różna kiedy buja autem na wybojach czy nierównościach

 

Wysłane z mojego Tornado 348 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świecenia nie pogarsza może zmieniać kolor światła ale nie jakoś znacząco najbardziej to widać nocą na bliskim obiekcie przed nami na który świecą światła ja mam xenon to i tak barwa światła jest różna kiedy buja autem na wybojach czy nierównościach

Wysłane z mojego Tornado 348 przy użyciu Tapatalka

Misiaki się nie czepiają?

 

 

U mnie dzisiaj szybki bezdotyk, QD od Funky Witch - BOTOX, a także CarChem Tyre Dressing (dokładniej opisany w dziale Testy), szyby przetarłem Nielesem Blue Window - uwielbiam ten płyn do mycia szyb - zero mazania, idealnie doczyszcza.

9cxJ0Zr.jpg

9JvkJrD.jpg

eG1ZkgM.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem, że jest to mało zgodne ze sztuką, ale jest to moje auto testowe do różnego rodzaju produktów w tym także past i padów polerskich, a i stan blacharski i lakierniczy (ze 3 warstwy tu są i każda następna jest gorzej położona) pozostawia wiele do życzenia. W przyszłym roku planuję zakup weekendowej fury i tam już będą same konkrety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świecenia nie pogarsza może zmieniać kolor światła ale nie jakoś znacząco najbardziej to widać nocą na bliskim obiekcie przed nami na który świecą światła ja mam xenon to i tak barwa światła jest różna kiedy buja autem na wybojach czy nierównościach

 

Wysłane z mojego Tornado 348 przy użyciu Tapatalka

 

W takim razie w jakim celu ową folię się stosuje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżdżę z tym od 3 m-cy i jak do tej pory nie było problemów z niebieskimi

 

Wysłane z mojego Tornado 348 przy użyciu Tapatalka

 

Dodane po 4 godzinach 45 minutach 58 sekundach:

Ogarniam na przyszły sezon przygotowanie do polerowania i zabezpieczenia

1cc59796d9ab4deda0b1fb93a24914ec.jpg

d1acebc9db23c34530392c9af4deeff8.jpg

da78f97070a15d6de87b99df04e682a3.jpg

d4faa62c2a6da1d878019e95f3f30aa8.jpg

 

Wysłane z mojego Tornado 348 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.