Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ? 2


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Ej no już bez przesady pany nie jestem slepy! ,wm jak wyglądają hologramy po polerce ,w temacie chodzi mi o białe smugi,plamy po użyciu dodo juice born tu be mild,po umyciu sama wodą wychodzi sam kamień bo wodę mam twardą jak h...,ale po dodo wyszła masakra;)

 

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gamoń ze mnie pierwszej klasy. W końcu wziąłem się za lakierowanie zderzaka: najpierw (pewnie przy matowaniu podkładu) podlazło coś tłustego. Oczko na oczku przy pierwszym bazowaniu. Na szczęście jakoś to zgubiłem (przez co brakło mi trochę lakieru i spód jest w ogóle nie domalowany :oops: ), a teraz zapomniałem przepłukać porządnie pistolet i mi się kropelka bazy w kubeczku do klaru cofnęła :D No po prostu debil :lol: Nie wiem czy coś z tego wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref]michulek[/ref], gdzie kupiłeś turbo z ARL? Nowe czy po regeneracji? Jaki koszt? Kolektor wydechowy też trzeba zmieniać czy tylko przekładka?

 

 

Turbo z całym nowym środkiem meletta. Został zaślepiony egr , wywalony katalizator oraz zrobiony program.

 

Całość robiłem w Brk tuning w Inowrocławiu , koszt to około 2500 za całość

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dzisiaj, ale wymienione radio i OBC. Wygląda znacznie lepiej. :) W najbliższych dniach wymieniam kolumnę kierowniczą na regulowaną (góra-dół), a w dalszych planach kierownica z multifunkcją, czujniki cofania, obszycie boczków oraz podłokietnika.

 

a05e527ebf70e275med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie aktywniej niż do tej pory, bo jedna sztuka więcej ;) Kumpela wyjechała, więc auto weszło pod opiekę. Od półtorej miesiąca stoi przy głównej ulicy i... Nawet artyści upatrzyli sobie, że można coś zmalować... ;)

 

DSC_2055.jpg

 

Z tego względu postanowiłam się za niego wziąć, bo z daleka ujdzie, ale z bliska... Auto bez żadnego zabezpieczenia. Tu połowa dachu już umyta...

 

DSC_2056.jpg

 

Poszedł Mainz Passion, a na końcu QID zmieszany z BSD 70:30. Myślę, że samo umycie zdecydowanie poprawiło jego wygląd, ale niestety lakier ma przyczepionej mnóstwo rdzy lotnej i innych śmieci :? Trzeba się będzie za niego wziąć, ale to z czasem :ad:

 

U mnie z kolei dziś znów nowości, tym razem od CarChemu: szampon 1000:1, a na końcu wpadł wosk w sprayu - poszło łatwo i szybko :song: Niestety zdjęć za bardzo nie ma, bo i za wielkiej różnicy w większości na lakierze nie ma :lol: Jednak faworytem okazał się, szczególnie wczoraj przy Puntku - Rinse Aid od CarChemu :shock: Nawet przy nie za wysokich temperaturach samochód po chwili był praktycznie suchy, oczywiście z dachu tak łatwo woda nie uciekinie, skoro wosku ani grama.. Ale i tak polecam!

 

DSC_2064.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś posiedziałem trochę nad modem - może nie jakiś mega mod ale przydatny.

Automatyczne otwieranie klapy z kluczyka - wszystko działa bardzo sprawnie i bezproblemowo. Graty potrzebne do tego:

- nowe siłowniki klapy (chyba, że ktoś ma w miarę świeże/wymienione niedawno) - ja kupiłem firmy FA Krosno

- sprężynki ze strony Impex Ready (nr: 2S19065)

- metalowe główki do gniazd kulistych (plastikowe są mało stabilne i mogą popękać od większego naprężenia po zamknięciu klapy)

 

Sprężynki trzeba przyciąć bo nie ma szans aby w pełnej długości umożliwiały zamknięcie klapy.

Ja przycinałem po kawałku i pasowałem do momentu aż klapa się domknie. Generalnie wyszło, że zrobiłem 3 cięcia od miejsca gdzie kończy się fabryczny zwój.

 

Działa to tak:

 

 

Tak wygląda:

29002073172_ca4c8e10e8_c.jpg

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kombiakach e39 niektórzy robią bardziej zaawansowaną wersję tego moda - montują hydraulikę z e38. Choć nawet widziałem, że ktoś wrzucił tą hydraulikę z e38 do sedana e39 ale tam już trzeba trochę ciąć i dospawywać mocowanie do hydrauliki więc to już grubsza rzeźba. Te sprężynki to dość tani, łatwy do zrobienia i niewymagający jakiegoś rzeźbienia w konstrukcji mechanizmu mod dlatego go zrealizowałem. ;)

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.