Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ? 2


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Wyczyszczony parownik w aucie pianką z Toyoty- na razie nie czuć smrodku :kox:

 

PS Ktoś wie co, gdzie, jak, ile odkręcać w Hondzie CR-V III gen (2008r) aby też mieć dostęp do parownika? Im mniej odkręcania tym lepiej, aby tylko rurkę wprowadzić i psikać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

653882 Macie jakieś sposoby na zrobienie wnęk klamek

Ja kiedyś kupiłem stożkowy, twardy pad do polerowania kół, ale nigdy go nie użyłem. W Cytrynie wnęki drzwi były masakryczne, należało im się niezłe odświeżenie, na pracę ręczną nie miałem ochoty więc wkrętarka akumulatorowa i jazda stożkiem dała niesamowite efekty. Najwygodniej pracuje się przy zamkniętym samochodzie i podłożeniu czegoś, aby klamka była w pozycji jakbyśmy chcieli otworzyć auto.

Stożek górą!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

654170 krd, skrobniesz coś więcej na temat botoxa ;) ?

 

To może i ja się dołączę, Krzysiek kiedyś mi dał :good:

Fenomenalny zapach, według mnie truskawki z kremem :song:

Bardzo łatwy w użyciu, dotarciu. Nie zostawia żadnych niespodzianek. Mocno podbił śliskość lakieru, akurat pod ręką był taki który nie widział glinki, więc tym bardziej dobrze sobie poradził. Używałem na srebrnym, przyciemnienia się nie dopatrzyłem ale podbicie połysku jak najbardziej zauważalne.

Ciekawy "gracz", według mnie podobny w efektach i użyciu do Finale, Mothersa Show Time ;)

 

20160430_132921.jpg

20160430_132931.jpg

20160430_133005.jpg

20160430_132908.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
654170 krd, skrobniesz coś więcej na temat botoxa ;) ?

 

Jasne.

Produkt pachnie super, tak jak Piotrek wspominał - jakaś nuta truskawkowko-podobna. Mega prosta aplikacja - psikam na element parę strzałów, rozprowadzenie jedną stroną fibry i finalne dotarcie drugą stroną. Produkt łatwy w obsłudze - nic mi się nie mazało. Jednego dnia kładłem Reloada i ten QD i była znaczna różnica w mazaniu się na korzyść Funky Witch, no ale to troszkę inne produkty. Filmik, który zamieściłem to kropelkowanie po 2 tygodniach.

Co do wyglądu - mi się mój samochód podoba zawsze i nie ważne czym go bym smarował, te różnice 1,54% to nie dla mnie. Aczkolwiek przy aplikacji widać wyraźne przyciemnienie. QD1 nie używałem więc nawet nie będę próbował porównywać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

ad.am, a czemu miałoby nie być możliwe? Zajawka by kupować wszystko co nowe już dawno mi przeszła :) Teraz robię większą selekcję i wolę skupić się na rzeczach mniej popularnych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.