Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ? 2


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Nie w moim aucie ale przyjechało do mnie BMW e46, żeby ogarnąć lampy. Ogólnie auto zapuszczone na maxa, chlew w środku, lampy też nie lepsze.

Przed:

m4eDD5x.jpg?1

YFSIG5k.jpg?1

8QyFkoc.jpg?1

rFwh8xh.jpg?1

 

 

Po: :ad:

CrcCkDi.jpg?1

EpILmBO.jpg?1

XjgTa7I.jpg?1

J90RhW9.jpg?1

CVqJ5o1.jpg?1

SMq18iC.jpg?1

Jak widać na ostatnim zdjęciu w lewej lampie został mały babol ale jest to już plastik uszkodzony w swojej strukturze (patrząc na to idealnie od przodu nie widać żadnej z tych mikrorysek/pęknięć ale już patrząc bardziej od góry widać te mikropęknięcia na grubość plastikowego klosza) więc nic z tym nie da się już zrobić.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kojak

 

Bardzo bardzo ładnie :good:

Szczególnie ten felunek w tle, i wysokość nareszcie odpowiednia :P;)

 

Ja tam ostatnio, jako że jestem na wakacjach podjechałem sobie przypadkiem do punktu Karcher patrze a tam mają Tenzi. Kupiłem zatem Prix, Alux oraz CarMax na przyszłe szczury, i szampon jabłuszko.

 

Dopiero teraz, 5 lat po ostatnim kontakcie z Tenzi, widzę wyraźnie jakie to gunwo :-]

Szampon bez poślizgu, domywanie mierne. Prix coś tam działa, ale mówimy o felach z powłoką i przejechanych raptem 1500km. Ogółem kupa :D

No ale coś tam umyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto umyte i pierwszy raz użyłem Shiny Garage MD. Nie było łatwo go nałożyć ale efekt rekompensuje wszystko :) Bardzo przyciemnił lakier :P

Nakładałeś go pod Biedronką w Świerklańcu? :D

 

Jutro mam umyć znajomej taką Ibizę, tylko białą. Za szczodry w doborze środków nie będę, wleci np. QW z Plaka, ale w sumie teraz Plak nie jest taki zły, jak go malują, bo sprowadza te środki Parys (ten od Sonaxa) z Włoch :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

652653 Nakładałeś go pod Biedronką w Świerklańcu? :D

:D nie nakładałem pod Biedronką ale jak wyszedłem z sklepu to kolor auta jak by nie mój po tym SG MD więc musiałem pstryknąć fotkę ;)

 

652653 Jutro mam umyć znajomej taką Ibizę, tylko białą.

 

Bez zdjęć się nie liczy :mrgreen: jak napisałeś to czekam na zdjęcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj walczyłem kilka godzin z Mondeo. Różne brudasy już prałem ale ten był wyjątkowy. Tapicerka prana dwa razy w bardzo mocnych stężeniach ADBL/Enzall jako Prespray ale kilka przebarwień i tak zostało. O plastikach i boczkach nawet nie chce wspominać

 

6a8cb0c28621e.jpg

8b538da8d2481.jpg

d8f6eded9f021.jpg

5b81b46a7e5a1.jpg

22dab7526dc04.jpg

 

Przepraszam za pion/poziom. Zauważyłem jak już zapodałem... :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.