Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ? 2


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

kamilgt, bla bla bla. Dobrze wiesz o co chodzi, więc nie kombinuj tutaj na forumach, żeś taki sru JDMowiec się zrobił :kox:

 

Skręca przyjemnie, jest twardy, skrzynia świetnie pracuje. Dobrze wyważony, w zakrętach podobno jako tako jedzie ( chociaż zielonym z Pawłem jako tako nadążalim :evil: ), hamuje, wygląda na 350 koni i w sumie tyle z jego zalet :dontknow: Środek plastikfantastik, kompletny brak mocy, mułowatość, no nie, to nie moja wizja hothecza ( trzyliterowe skróty rulez )

 

#pokolenielubiącewiedziećzacosiępłaci

 

Eryczek, przebiłeś Pawła z zielonym na persie :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze po wyczyszczeniu opon, stawiam na czymś auto, żeby się nie ubrudziły.

Wy nie? :o

 

 

:mrgreen:

Jak utrzymujesz miękki lakier w takim stanie? Robisz co jakiś czas delikatne odświeżenie czy wszystko z taką delikatnością, że lakier się nie rysuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Mickul, auto jest myte rękawicą CarPro, wycierane WWL Tao a i tak robią się swirgle :(

Po prostu co drugie - trzecie woskowanie jadę auto ściernym cleanerem.

SV Profi Regular coś tam usunie, coś tam wypełni i Hania się świeci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sto razy lepsze niż te wszystkie hot hatche

 

Własne doświadczenia, czy "mythos" latania bokiem z Auto-Świat & co ? 8-)

jeździłem tym i owym 8-) Zdarzało mi sie też wozami typowo sportowymi i gt86/brz jest do nich zdecydowanie bliżej niż spłaszczonemu golfowi, czy megance na sterydach. Odczuciowo osiągi są okej przez małe wymiary wozu, kiedyś będzie moj :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie skończyłem swojego Focusa Mk1 Juice Green. Jest to moj pierwszy detailing;) Chyba wyszło nie najgorzej. Nie mam tylu zdjęć, żeby zrobić relacje, ale dodam tutaj;) Szukam dla niego nowego dobrego właściciela, który o niego zadba. Jeśli ktoś jest chętny to czekam na priv;)

 

1b246d3a8d3a1576.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mickul, auto jest myte rękawicą CarPro, wycierane WWL Tao a i tak robią się swirgle :(

Po prostu co drugie - trzecie woskowanie jadę auto ściernym cleanerem.

SV Profi Regular coś tam usunie, coś tam wypełni i Hania się świeci :)

Ale niezawodność wszystko wynagradza, a mnie cieszy jeszcze jeden fakt, jako jedyny w okolicy mam takie Hondy :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolumna kierownicza krzywo zamontowana, 3x ustawiali prosto kierownice, nie działający aux(dalej nie działa, rozkładają ręce), rs monitor się wiesza, czekam na aktualizację, bo też rozłożyli ręce.

 

Jeszcze coś poprawiali na początku, ale nie pamiętam już co. Były jakieś stuki, tu gdzieś śruba wystawała, to ucinali :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kaskra1, same pierdoły :dontknow:

 

Chociaż tyle dobrego. ...ale dziwi mnie to mimo wszystko bo swego czasu sporo się nim interesowałem, zresztą dwóch znajomych miało meganki i nie narzekali. Ale jak widać model modelowi nie rowny :dontknow:

No nic oby później wszystko było w porządku :good:

u mnie na szczęście 10 tyś i tylko olej i filtry wymieniłem do tej pory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolumna kierownicza krzywo zamontowana, 3x ustawiali prosto kierownice, nie działający aux(dalej nie działa, rozkładają ręce), rs monitor się wiesza, czekam na aktualizację, bo też rozłożyli ręce.

 

Jeszcze coś poprawiali na początku, ale nie pamiętam już co. Były jakieś stuki, tu gdzieś śruba wystawała, to ucinali :mrgreen:

 

 

:shock::shock::shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.