Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ? 2


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

sytuacja z wczoraj:

wyjechałam na myjnie myć auto mojego faceta... pierwszy raz nie musiałam tachać wiader i marolexa z 4 piętra do auta, zostały mi zniesione ;)

18 godzina, pustki na myjni, nikt nie poganiał chciwym wzrokiem, cisza jak makiem zasiał... stanowisko tylko moje. Gdyby nie fakt, że jutro/dziś do pracy i trzeba było zrobić wszystkie czynności przygotowawcze to walka byłaby dłuższa... bo się należy :( auto od niedawnego czasu myte na dwa wiadra - oblepione trzema rodzajami farby stoczniowej - lakier przez to nadaje się do korekty, jest mega matowy... brudu dosłownie wszędzie...za uszczelkami, relingami a fuuu... było tylko lekkie odświeżenie mycie szamponem AG, popatrzenie jaka fajna różnica między nawoskowanymi częściami auto fusso coat od softa99 a niepokrytymi żadnymi zabezpieczeniami... mycie szyb CGP i zabezpieczenie NW Autolanda...

plany na mycie i zabezpieczenie pełne zrobione w głowie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając wczoraj z trasy zajechałem opłukać auto i zobaczyć jak działa ta cała powłoka, nigdy więcej wosków :kox:

Myjka przy Maszynowej? Nawet niezła piana tam jest :-)

 

Dokładnie, piana świetna :D

 

Wracając wczoraj z trasy zajechałem opłukać auto i zobaczyć jak działa ta cała powłoka, nigdy więcej wosków :kox:

 

jaka powłoka leży?

 

Mohs+ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Dzisiejszy pacjent. Saabik. Cięcie maski po lakierniku... Cala maska w pomarańczowej skorce - a na to tylko papier. Może innym razem.

Na razie udało mi się to wyprowadzić.

Maska aluminiowa po stłuczce. W około znaczka nawet powyżej 1000um szpachli...

 

001.jpg

002.jpg

003.jpg

004.jpg

005.jpg

006.jpg

007.jpg

008.jpg

009.jpg

010.jpg

011.jpg

012.jpg

013.jpg

014.jpg

015.jpg

016.jpg

017.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.