Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ? 2


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no, faktycznie, biorąc pod uwagę że było jakieś 150 wolnych miejsc i 20 min do zamknięcia sklepu to jednak trzeba było przykleić się do tej C3 żeby dostać drzwiami od mamuśki i dziaciaka :D

Nie , wystarczyło zostawić jedno miejsce przerwy.

 

Ładna beema. Te lampy to opcja na naszym rynku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No można było ale chciałem tylko zrobić zdjęcie, przepraszam jeszcze raz :lol:

 

Apropo zostawiania jednego miejsca, zazwyczaj tak robię, i to na samym końcu parkingu i zawsze jak wracam to pomiędzy mną a drugim autem musi ktoś sobie wjechać akurat :dontknow:

 

Lampy to standard w modelach po lifcie a ja mam ostatni miesiąc produkcji przed liftem. Od niedawna ASO ma możliwość oficjalnego retrofitu z kodowaniem i gwarancją. Co najlepsze stare lampy sprzedałem w parę godzin a myślałem że zostaną jako zbieracz kurzu w garażu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

639952 Apropo zostawiania jednego miejsca, zazwyczaj tak robię, i to na samym końcu parkingu i zawsze jak wracam to pomiędzy mną a drugim autem musi ktoś sobie wjechać akurat

 

dokladnie mam to samo ! stane gdzies dalej ,zeby nie meczyc sie przy wysiadaniu i unikac obic wracam a obok musi zaparkowac jaki ...!!! mimo ,ze jest pelno wolnego miejsca :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

639956 Co to znaczy ? :o

Tzn.że BMW może "oficjalnie"doposażyć auto w np.takie lampy poliftowe :)

A co to za problem pójść do Aso kupic lampę politowanie i zapłacić za montaż, przecież z każdym autem tak można zrobić. Pewnie chodzi o coś innego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem 11 tys km i jestem bardzo zadowolony. Nie zamieniłbym sie juz za diesla, no moze tylko za 35d ;)

 

Retrofit tzn ze BMW przewiduje wymianę. Wiadomo ze zawsze mozna kupić lampy, dorobić jakoś wiązkę i przekodować u kogoś kto ma pojęcie, ale wtedy przy jakimś problemie z elektryka nie ma co liczyć na gwarancje bo była ingerencja. A tak wszystko przebiega zgodnie z procedurami producenta bla bla bla.. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma to swoje dobre i złe strony. Ja rozumiem właściciela. Nie chce, żeby w Jego aucie poobijali boki nierozsądni obywatele. A takich jest na pęczki. Niestety może się trafić nadgorliwy i przyozdobić własnoręcznie auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Randall, widzę mam godnego następcę w parkingowym trololololo :mrgreen:

 

Na FB dałem to i tutaj. Wiadomo życie blogerki to na szopingi codziennie trzeba latać. Mam swoje ulubione galerie, niektóre dostosowały się do mnie i zrobiły specjalne miejsca parkingowe :kox::lol:

 

image.jpg

 

Pozdrawiam :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.