Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ? 2


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

mbieniek, czemu do swoich XXR nie dałeś dekielka Audi?

 

Powod bardzo prosty. Te dekle, które sprawdzałem, nie pasowały.

 

Czemu nie szukalem w necie. Bo mam córkę i ciężką pracę.

A samochodowi nie wyrosły jeszcze narządy rozrodcze płci wprost przeciwnej abym mial przy nim klękać.

 

Tez mnie gryzą, ale dopóki nie znajdę kompletu w sklepie na półce to wysilać się nie zamierzam.

 

Nie wiem czemu uważasz, że brudzę pampersa? Napisalem, ze ok tylko dają po galach.

A nie żeby na stosie spłonął...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukałem przyczyny stukania z przodu na nierównościach (zwłaszcza na kostce brukowej) w swoim e39. Wymieniłem już wahacze proste, łączniki stabilizatorów, gumy stabilizatorów, górne mocowania amortyzatorów + osłony i odboje. Teraz przyszedł czas na wahacze górne - tzw. "banany".

 

0Galy7E.jpg?1

 

Ku mojej uciesze okazało się to strzałem w dziesiątkę. Wreszcie nastała piękna cisza. Wahacze po wyjęciu i majtaniu sworzniami w rękach nie wykazywały żadnych luzów (nawet brechą były na aucie macane i też nie widać było luzów). Tuleje gumowe też nie wyglądały na popękane (wymieniałem je jakieś 4 lata temu). Jednak gdzieś była jakaś minimalna lipa bo na aucie stukało.

Jutro na 9:00 umówiona wizyta w zakładzie aby ustawić zbieżność/geometrię i powinno być git.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
638652 położyłem QD ADBL , natomiast maska i blotniki SV Concorso

 

widzę ze tez masz posesje nie "brukowaną" i na ziemi/piachu/trawie kładzenie dresingu to straszna mordęga. :)

Ja robię identycznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://drive.google.com/file/d/0B_gs9W ... sp=sharing

https://drive.google.com/file/d/0B_gs9W ... ZIZmM/view

 

To dam swoje pierwsze zdjęcie tutaj po woskowaniu , wiem ze jeszcze brakuje dużo do perfekcji :/ ale coś tam powoli zaczyna wychodzić :)

Nadal zastanawiam się co zrobić aby z srebnego wyciągnąć porządne lustro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Nadal zastanawiam się co zrobić aby z srebnego wyciągnąć porządne lustro

Polakierować go na ciarno! :D

 

A tak serio to mam podobnie, jednak pocieszam się tym, że na srebrnym mniej widać brud ,np. w zimę czy po jeździe w deszczu :kox:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.