Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ? 2


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

nlrSVwE.png

C8TXSIq.jpg

 

w oby dwu przypadkach wpadło mycie na dwa wiadra ( szampon: miesznka SG z RiseandShine ), quick od TK, SG jet black na plastiki, Nielsen na opony, wnętrze odkurzone a plastiki przetarte z kurzu nawilżoną fibrą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez weekend dograłem finalnie kilka spraw w zabawce , mechanicznie ogarnięte w 100% co bardziej cieszy samemu z kumplem walczyliśy z wieloma problemami , a nie będąc mechanikami z zawodu a czystej pasji i zamiłowania udało nam się wszystko zrobić

 

Dograliśmy już finalnie glebę choć zastanawiam się jeszcze nad przodem czy nie dać jeszcze około 1 cm niżej . Do zrobienia jeszcze jest sporo , głownie pierdół i szczegółow . No i przedewszystkim korekty

 

Finalnie auto leży tak

X64O68Y.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pajko, mega.

Ja bym nie obniżał. Wg mnie jest git. Fajnie że fura odżywa.

Stickery usowasz? Te plastiki można by bollem cyknąć, to jak nowe by wyglądało.

 

dudek_t, ja mam np mega sentyment do fur które miałem jeszcze za małolata. Jak bym miał teraz jeszcze np pumę to pewnie leżała by tak samo na glebie ze srogim kołem. Tu nie o furę chodzi tylko o sentyment. Takie trochę odmłodzenie się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za dobre słowo .

 

Naklejki były naklejane 7 lat temu gdzie były wow , ekstra i rispekt , ale nie martwcie się leca do kosza sam na chwile obecną się z nich smieje .

Franek, które plastiki ?

cannonn, na korekte przyjdzie czas najpierw poskładać do kupy i znaleźć więcej czasu

KapselK, co do urywania to jestem zaprawiony w bojach tylko miałem 5 lat przestoju w tmeacie :)

Pozatym auto od spodu jest tak zrobione że jedynie podłużnice są już lekko z płaszczone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mario704, dodam foto jak wypoleruje fronty na letnim kole ;) póki co walcze z wysokością i spasem, kupione spręzyny od ISC co by urwać jak najwięcej z wysokości na rzecz spasu, aktualnie robią się dystanse i szpilki ;)

 

przez święta Clio będzie cięte a UNC-R już czeka ;) generalnie w połowie kwietnia auto chce mieć gotowe do sezonu, bo 7 maja pierwszy zlot mam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.