Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ? 2


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

piotrek305, Tobie również dziękuję :)

Tak, dają świetnie radę, porównywane w środku nocy z Mercedesem GLA z bixenonem, Ledy na długich świecą dużo jaśniej i dalej, niestety nie są skrętne. Jedynie światło znika na mokrej jezdni, ale to chyba utrapienie wszystkich świateł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cały czas walka do sezonu ;) pierd nie będe wymieniał bo dużo tego :D

z konkretów, wstępnie pasuje tył i taki efekt chce uzyskać :D

qurJ9IN.png

ikmj2HS.jpg

 

P.S

zdjęcia robione patelką ... za jakość przepraszam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barista, Dzięki, miło poznać kogoś z okolicy :)

Zapomniałeś o Myjni na Dwa Wiadra ? :P

 

Eryczek, Dzięki za podpowiedzi, bardzo cenne uwagi ponieważ dopiero zaczynam przygodę z detailingiem.

Tak wlasnie myslalem, tylko chciałem najpierw zmyć cały syf z samochodu, a szkoda mi było recznika do suszenia tylko dlatego zeby pozniej znowu myc samochod, bo ogolnie : aktywna piana --> plukanie --> rękawica + szampon --> płukanie --> deironizacja --> płukanie --> prikbort --> płukanie --> rękawica + szampon --> płukanie --> suszenie.

Jak pojawi się słoneczko, z pewnoscia do tego powrocę i zrobię tak jak należy, jeszcze trochę smoły zostało. cholera, nie spodziewałem się że aż tyle się tego łapie.

 

Pawel_t11, Przyciemnione wszystkie, boki 20% przepuszczalnosci, tylna szyba 5% przepuszczalnosci. folia Armorlite Raycer.

Przód wygląda na jaśniejszy bo tylne szyby juz fabrycznie były lekko przydymione.

O dziwo zero czepiania się ze strony policji, a jak miałem poprzedni samochód czarną Ibizę z ciemnymi szybami to miałem kontrolę za kazdym razem gdy tylko wieczorem pojawiłem się w centrum Wawy :zly: Widocznie przy białym samochodzie mniej sie to rzuca w oczy albo policja skupiona tylko na zabieraniu praw jazdy :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

shine, Silnik 1.4 TSI, 125 koni - już ten poprawiony z paskiem rozrządu a nie łańcuchem. przebieg blisko 50tyś, zero problemów, zero brania oleju. Na gwarancji jedynie wymiana przekładni kierowniczej bo coś stukało na maksymalnie skręconych kołach. Poza tym, nic.

Polecę Leona każdemu, chociaż dziś wziąłbym Cuprę albo chociaż 1.8 TSI z DSG, wtedy brałem to co było na placu z wyprzedaży rocznika i to na co pozwalały fundusze.

 

Barista, Zabrzmiało jakbyś był moim sąsiadem, lub przynajmniej wiedziałbyś gdzie mieszkam :o:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.