Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ? 2


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Geno, to musi fajnie brzmieć :) Jeszcze zależy jaka wersja, sport czy race. Nic tylko życzyć koledze powodzenia w utrzymaniu takiego auta w takim wieku :mrgreen:

 

gary, Ciebie to tu chyba nie było równie długo co i mnie :D To prawda, starość nie radość haha :kox: A właśnie Maciek, jest już niebieski CTR do obejrzenia w salonie, przyjechał już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem o co chodzi, tata kupił to jeżdzę :mrgreen: Zaraz Geno przyjdzie kolega od passata i znowu będzie liczył kieszonkowe jak w AMG :D

 

Mka seria po za wydechem eisenmanna i w następnym tygodniu wpada nowy soft silnika i soft z GTS do skrzyni :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamilgt, o jest i kolejny pokrzywdzony :D Wiecznie tylko kosmo w 5l baniakach kupuje :kox:

 

coded, wiem chyba nawet w której to firmie robisz bo tylko tam widziałem wgrywanie tego softu do skrzyni. Daj znać czy jest jakaś różnica po. Mógłbyś również nagrać jak brzmi ten wydech :) Wersja sport czy race?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już o jakiś RS'ach i AMG mówimy, to może by pasowało coś w Krakowie pomyśleć nad spotem, może jakiś mini ;)

Jak coś to ja nadal czekam żeby usłyszeć na żywo jak się wkręca serducho w tym tym szarym :D

 

a ja dzisiaj zamontowałem kamerkę w samochodzie, dołożyłem gniazdo zapalniczki i ukryłem kabelek tak żeby nie był widoczny i nie zajmował "fabrycznego" gniazda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

korzystając z ciepłego dnia (+2) :D umyłem be em wu i mogłem w końcu przetestować prezenty choinkowe ;) jestem mile zaskoczony mainzem honeybee łatwa aplikacja pomimo temperatury zero mazów, fajnie szklisty i śliski lakier :good: jedynym qd, które wcześniej używałem było bsd :P

1_zpstkcrrxn1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co ja zrobilem? hnmm dosyć dużo (choć dużo jeszcze przede mna) niestety nie dla siebie:( Sprzedaje swoją super honde bo kruk, firma windykacyjna znaczy sie do mnie odezwała ze mam niespłacone długi no wiec czas najwyzszy pozamykac dawne sprawy... w kazdym razie, bo za bardzo wybiegam do przodu, w ramach tego dla nowego kupca auto nawoskowalem, umyłem, odkurzyłem, wymieniłem żarówki w tylnych lampach niedziałające, odinstalowałem cb (no cóż), odgrzybiłem klime i wymieniłem zderzak. Także nie bedzie sie do czego przyczepić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.