Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ? 2


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Jak sobie radzi mały m47 w takiej dużej budzie e39?

 

Po mieście tak jak używam tego auta mi wystarcza, zależy kto czego oczekuje...

 

GracjanS4,czym czyściłeś dolotowy żeby ten cały nagar wypłukać :?:

 

Najpierw wydrapałem ile się dało a później dimer i płukanie, tak kilka/kilkanaście razy...

 

P.S Dzięki za kontakt na ekipę od geometrii. Auto prowadzi się genialnie :good: Jedną felgę tylko delikatnie skrzywdzili na rancie, ale nawet się nie gniewam :D

 

:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

booohal, jechałem w niedzielę do pracy i przy wlocie na ekspresówkę pojawił się jakiś gość przechodzący przez drogę... Musiałem go ominąć i wjechałem w sporą dziurę w efekcie czego żeby jechać na wprost musiałem nieco skręcać w prawo :/ Serwis polecony przez Gracjana wszystko ogarnął wg. fabrycznych ustawień. Prowadzi się lepiej niż przed wjechaniem w dziurę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś udało mi się - z sukcesem - wymienić taśmę w moim MIDzie. Co prawda tragedii w nim nie było bo 2 lata temu nakłuwałem ścieżki i nie wyświetlała się tylko jedna pozioma linia ale postanowiłem to ogarnąć. Nie powiem - nakląłem się jak szewc, robiłem 2 podejścia bo nie docisk ścieżek był za słaby ale udało się.

 

TpCPpmC.jpg?1

 

588UH2X.jpg?1

 

LnrZL57.jpg?1

 

iLwOFqp.jpg?1

 

BKJCPx4.jpg?1

 

DBnnNFG.jpg?1

 

Efekt finalny:

 

12SR5Ye.jpg?1

 

QgPXKbV.jpg?1

 

Powiem tak - wymiana regulatorów w lampach poliftowych bez ich rozbierania to jest lekka i przyjemna robota w porównaniu z tym. :D

Przede mną jeszcze taśma w zegarach ale to w przyszłym tygodniu (choć teraz jak jest zimno to zegary świecą w miarę przyzwoicie).

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziałałem wczoraj przy skóze na kierownicy , fotki dramatycznej jakości ale moj Note3 nie potrafi lepszych . Najważniejsze że efekt widać , na żywo kierownica wygląda jak nowa :)

 

Czym podziałałeś na kierownicę? Fakt faktem zmiana jest naprawdę ogromna.

 

A tak z innej beczki :D dzisiaj mam wyjazd do Białegostoku i chciałem zmienić koła na zimowe ale okazało się że mam tarcze i klocki w tak opłakanym stanie że po prostu musiałem wymienić cały komplet na przód. Na szczęście części tanie jak barszcz więc ze wszystkim wyszło mi niewiele ponad 200 złotych :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos czyszczenia z sadzy, to miałem środek Valvoline (spray) - świetnie rozpuszczał syf w EGR. Polecam.

Na początku myślałem, że to zwykły zmywacz/odtłuszczacz, ale po tym jak mi się skończył wziąłem odtłuszczacz do hamulców - praktycznie wcale nie ruszał brudu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie dzisiaj a wczoraj wieczorem, ale trafiła się okazja, żeby umyć ręcznie. Ze względu na temperaturę na zewnątrz skorzystałem z oferty nowego partnera forum ( Na Dwa Wiadra ). Na hali ciepło, jest myjka, PA, można wydmuchać wodę z zakamarków, są kurtyny oddzielające stanowiska. Można myć samemu lub oddać do umycia. Jak ktoś szuka sprawdzonej miejscówki to z czystym sumieniem mogę polecić :song:

 

DSC01168.jpg

DSC01169.jpg

DSC01172.jpg

DSC01173.jpg

DSC01175.jpg

DSC01176.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wreszcie udało się kupić jakiś przyzwoity zderzak przedni, w dobrej cenie. Oryginał, z kratką, halogenami w bardzo dobrym stanie (oryginały), listwami i otworami na spryski. Ogólnie trochę porysowany ale bez pęknięć i napraw na skorupie. W tygodniu będzie pomalowany i w przyszły weekend będę zakładał na auto.

 

bf2v5eQ.jpg?1

 

Dodatkowo w trakcie poszukiwań trafiłem też przy okazji na kąsek do auta, który postanowiłem nabyć i zamontować. Wyrób niemieckiej firmy JOM.

 

4RM43fp.jpg?1

 

I już na aucie:

 

pHzWwF0.jpg?1

 

c3D59fD.jpg?1

 

Na początku miałem wątpliwości czy będzie to pasowało bo było zamontowane na e39 z silnikiem V8 i nie wiedziałem, że przypasi to do rzędowego silnika R6 w dieslu. Przymierzyłem bez przykręcania i postanowiłem, że kupię. Okazało się, że pasuje jak ulał. Nie zaczepia o czujnik w filtrze paliwa, jest minimalnie oddalona od plastikowej obudowy silnika a i maska zamyka się bez przeszkód i odkształceń.

O ile na prostej drodze nie zauważyłem różnic o tyle w ciasnych zakrętach z tą rozpórką mam wrażenie, że auto szybciej reaguje na ruchy kierownicą.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena nie jest tajemnica za godzinę wynajęcia stanowiska to koszt 30zł .(w tym jest stanowisko +woda + powietrze z kompresora)

Cendra oczywiście coś pomyślimy w tej kwestii . zapraszamy

w celu umówienia sie prosimy o kontakt telefoniczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.