Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ? 2


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

kamilkok, więcej w temacie mojego samochodu: viewtopic.php?p=601966#p601966

 

booohal, rodzaj lampy nie ma znaczenia. Można montować do każdej (z tego co wiem).

 

comando, zamawiałem u braci na aliexpress. Jak poszperasz w internecie opisem z pudełka to na pewno znajdziesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamilkok, więcej w temacie mojego samochodu: viewtopic.php?p=601966#p601966

 

booohal, rodzaj lampy nie ma znaczenia. Można montować do każdej (z tego co wiem).

 

comando, zamawiałem u braci na aliexpress. Jak poszperasz w internecie opisem z pudełka to na pewno znajdziesz...

Spoko. Tylko zdjęcie pudełka się nie otwiera ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i chyba jestem pierwszy w tym roku na zimówkach :rotfl:

 

HKj3FWs.jpg

 

xZGI1de.jpg

 

IPA6v09.jpg

 

 

Śniegu nie ma ale deszcz (w sumie teraz to chyba śnieg z deszczem) i 3 stopnie w dzień to dla mnie wystarczający powód żeby założyć malutkie, siusiaczkowe szesnastki. Jeśli przyjdzie jeszcze lato to najwyżej podmienię na 18", godzina zabawy i zrobione :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

woytek13, no offence, ale mam niezły ubaw jak widzę samochody na oponach "zimowych" w taką pogodę.

Wszyscy tak o tym trąbią, że temperatury, że to, że tamto. A tak naprawdę opony śniegowe bo takie za pewne założyłeś (M+S) są lepsze na letnich wyłącznie na śniegu i błocie pośniegowym. W każdych innych warunkach są gorsze, zarówno na mokro jak i na sucho.

Dlatego ja sam czekam, ze zmianą kół do czasu aż spadnie śnieg. Jak sam trafnie zauważyłeś to tylko godzinka roboty i po problemie.

 

comando, ja mam samochód MY2011 i żadnego błędu nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krd, a widziałeś moje zdjęcie na FB? U mnie przez następne kilka dni będzie śnieg, zresztą jak zawsze. Dzisiaj nie było jazdy na letnich gumach, zresztą przekonał się o tym kurier, którego wyciągałem CR-V'ką z podwórka na zimówkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krd, spoko nie obrażam się. Tak samo jak nie ukrywałem że założyłem zeetexy na lato, które na mokrym przy +20 były przeciętne. Przy +3 stopniach uwierz mi na słowo że M+S są lepsze ;) Już w tamtym sezonie widziałem jak kombinowaliście coś z oponami "wielosezonowymi" do bodajże felicii więc widać po prosty, że mamy zdecydowanie inne podejście do tematu opon i tyle ;)

 

Będzie + 10 w dzień i ponad 0 w nocy to znów założę letnie, a obecnie nie chce żeby kiedyś wracając nocą zaskoczył mnie przymrozek czy inne zło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

woytek13, no offence, ale mam niezły ubaw jak widzę samochody na oponach "zimowych" w taką pogodę.

A ja mam ubaw jak widzę nieporadne samochody na letnich oponach twardych jak kamień przy temperaturze 5 stopni. No ale: "śnieg będzie w styczniu więc do nowego roku na letnich można jeździć". Bo wiadomo, że zimówka przy plusie na termometrze to paaaanie, w tydzień cały bieżnik zedrzesz. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam ubaw jak widzę nieporadne samochody na letnich oponach twardych jak kamień przy temperaturze 5 stopni.

 

Przy -2°C o północy z niedzieli na poniedziałek letnia Yokohama kleiła jak zła. Przy mocnym hamowaniu samochód dęba stawał, wariat się włączał a ABS nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.